Harun & Basser maçı değerlendirdi..

Bu sezon ilk kez bir resmi müsabakada kalemizi koruyan başarılı kalecimiz Harun Tekin zor bir karşılaşma olacağını bildiklerini söyledi. Harun sözlerini şöyle sürdürdü; “ Maça iyi başladık. Pozisyonlara da girdik ama değerlendiremedik. Son dakikalarda pozisyonlarımız oldu. Sonuçta penaltı golüyle galip geldiğimiz için mutluyuz” dedi.

Uzun bir aradan sonra forma giydiğinin hatırlatılması üzerine Harun, “ Benim için de bu maçta oynamak sürpriz oldu ama ben 2 gün öncesinden oynayacağımı öğrenmiştim. Bir gün şans geleceğini biliyordum. İyi bir müsabaka çıkarttığımı düşünüyorum. Kaleci için uzun bir süre oynamamak maç eksiği yaşatır. Ben kendime güveniyordum. Elimden geleni sahada yapmaya çalıştım. Maça iyi başladıktan sonra da gerisi geldi” dedi.

Bayan ve çocuk taraftarların takımı çok iyi desteklediklerini belirten Harun, “ Öncelikle bugün 8 Mart Dünya Kadınlar Günü. Bu nedenle tüm kadın taraftarlarımızı tebrik ediyorum. Bizleri bugün yine çok güzel desteklediler. Onların geldiği tüm müsabakaları kazandık. Bize uğurlu geliyorlar. Galibiyeti onlara hediye ediyoruz” dedi.

Tecrübeli oyuncumuz Michael Basser ise şu açıklamayı yaptı; “ Çok zor bir karşılaşma olacağını bekliyorduk.  Öyle de oldu. Bulduğumuz pozisyonları atamadığımız anlarda oldu.Maç 0-0’da bitebilirdi.  Kazandığımız için çok mutluyuz” dedi.  

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu