Hamzaoğlu “Taraftar potansiyeli için geldim”

Bursaspor Başkanı Recep Bölükbaşı, çok zor dönemlerden geçiyoruz hep birlikte. 5. büyük olan ve büyük camiası olan Bursasporumuzun her zaman düştüğü yerden kalkabileceğini hep birlikte göstereceğiz. Bu tür sıkıntılara diğer takımlarda da oluyor. Akhisar’dan başlamak üzere Galatasaray’da, Türk Milli takımında başarılı işler yapan, efendiliği ile sürekli anılan  ve başarılı  olan bir hocamızla görüştük ettik, bugünde nihai görüşmemizde kendisiyle  1,5 yıllık anlaşma yaptık. Bugün de antrenmana katılacak, Cuma günü Konya maçında takımın başında olacak. Kendisine başarılar diliyorum, hayırlı uğurlu olsun diyoruz. Taraftarımızı da çok üzdük. Büyük beklentilere içindeydiler. Onlar yeni teknik direktörümüze de destek versinler.

Galatasaraydan ayrıldık, üzüldük, hala da üzüntümüz var ama artık bir tarafa koyup işimizi yapmamız gerektiğini de biliyorduk. İnşallah, Bursaspor adını duyduğumuzda başkanım beni aradığında biraz içim kıpırdadı, güzel işler yapabileceğimizi düşündüğümüz bir kulüp. Biz de elimizden geleni Bursaspor’un faydasına olan işler yapmaya gayret edeceğiz. Bursa’nın potansiyeli ortada. Sadece biraz uzaklaşmış olan dinamiklerin bir araya gelmesi  gerekiyor. İnşallah biz de bunda biraz katkı sağlayabilirsek, Bursaspor’un özlediği günleri tekrar yaşamasında bir kaktı sağlayabilirsek mutlu olacağız. Bunu da başaracağımıza inanıyoruz. O heyecanla geldik. Allah bizler mahcup etmesin. İnşallah hep beraber başaracağız.

Taraftar bu sene gözlemlediğim kadarıyla biraz uzak kaldı takımına .Bence küsmeye gerek yok. Burada Ertuğrul hocayı da anmadan geçmeyeceğim. Kendisi burada Bursaspor’a tarihinde ilk kez şampiyonluk yaşatmış bir hocadır. Bana göre bir Anadolu takımı ile şampiyon olmak çok önemli bir başarı. Kendisin tebrik ediyorum. Yine burada kadroyu incelediğimizde bize iyi bir takım bıraktığının farkındayız. İnşallah onun yarım bıraktığı işi biz tamamlarız. Taraftarımız da, bundan sonra her maçı kazanmamız mümkün değil. Kaybedeceğimiz  maçlar da olacaktır. Ama sahada kazanmak için mücadele edecek bir Bursaspor olacak. Biz onların9 da tribünde bize katkı sağlayacaklarına inanıyorum. Zaten Bursapor’u kabul etmemdeki en büyük etken de taraftarın potansiyeliydi. İleriyi düşündüğümüzde Burada oynayacağımız Avrupa kupası maçlarında tribünlerin dolu olduğunu hayal edince biraz daha heyecanımız artıyor. İnşallah o günleri de göreceğiz.

Takım tabi, sürekli mağlup olmak oyuncuların biraz  özgüvenini almış görüyorum ama çok kısa sürede toparlanıp o coşkulu oyunu tekrar ortaya koyacaklardır. Ersel hoca ile devam edemeyeceğiz. Ben kendi ekibimle, Akhisar’da ve Galatasaray’da çalıştığım ekibimle devam edeceğim.

 

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu