Hamzaoğlu “Bugün sahamız deplasman gibiydi”

“Fenerbahçe koşan, pres yapan bir takım görüntüsü çiziyordu. Biz öncelikle onların etkin olduğu tarafları, özellike hücumda kullandıkları durdurmayı planladık. İkinci yarıda da topla daha iyi oynayan futbolcularla pas yapıp, pozisyonlar bulup galibiyete gitmeyi düşündük. Ancak bu anlamda istediğimiz gibi etkili olamadık. Fenerbahçe oyun anlamında bizden üstündü. Karşılıklı pozisyonlar vardı. Belki yüzde 100 diyebileceğimiz yok denecek kadar azdı ama mücadele iyiydi. Herkes elinden geleni yaptı. Her iki takım oyuncularını da kutluyorum.”

Maçın seyircisiz oynandığının anımsatılması üzerine, şöyle devam etti:

“Bugün sahamız deplasman gibiydi. Yazık böyle güzel statlar yapıyoruz. İnsanlar niye stada gelmiyor. Niye her gün konuşuyoruz. Ama onları stada nasıl çekeriz diye hiç bir çabamız yok cezadan başka. Bunda hepimizin suçu var. Sadece eylemi yapanları cezalandırıp diğer seyircileri statta görmemiz gerekiyor. Henüz bunu çözmüş değiliz. Taraftarlar da dikkatli olmalı. Biz de başak bir ceza yöntemi bulmalıyız” değerlendirmesinde bulundu. 

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu