Güler “İstifa edenleri anlayamadım!”

Güler, yurt dışında olan Bölükbaşı'nın çok değerli bir teknik adamla görüşme gerçekleştirdiğini anlatarak, "Bu görüşme bitmiş. Başkanımız yarın Bursa'ya gelecek. Sanıyorum önümüzdeki pazartesi günü de bu konuyla ilgili teknik direktörle ilgili gerekli açıklamayı yaparız" diye konuştu. 

 

İstifa eden yöneticilerle ilgili de konuşan Güler, şunları söyledi:

"Mustafa Vardar'ı, hiçbirimiz tanımıyorduk. Kadir Şankaya başkanımız bize önermişti. Bu arkadaş, kendisine menfaat sağlamak isteyen bir adam. Bunu anladığımızdan itibaren ilişkimizi kestik. Yönetim kurulundan çıkarma kararı aldık. Bu kararda diğer istifa eden yöneticilerin de imzası var. Ancak Vardar'ın verdiği adresler yanlış çıktı. Hüseyin Akdemir, çok değerli bir işadamı ama bunca sürede kendisiyle sadece 1 ay bir arada olabildik. Mustafa Oran, 'transferlerden hiç haberimiz olmadı' demiş. Oysa kendisi Josue'nin transferini bitirmek üzere başkanla birlikte Portekiz'e gitmişti. Osman Malakçı'ın ise istifa etmesine anlam veremiyorum. İstifa eden 4 yönetici nasıl bir kurguyla bir araya geldiler, anlayamıyorum. Ancak kendilerine bugüne kadar verdikleri katkılar nedeniyle teşekkür ediyorum.

 

Güler, bir soru üzerine bu sezon transfere 39 milyon 782 bin 666 avro harcadıklarını, bu rakamın yüzde 8'i oranında 3 milyon 321 bin avro menajerlik ücreti ödediklerini bildirdi. 

Altyapıda oynayan Doğanay isimli 17 yaşındaki futbolcuyu profesyonel sözleşme için davet ettiklerini, genç oyuncudan "menajerimle görüşün" yanıtını aldıklarını kaydeden Güler, bunun üzerine altyapıda menajeri olan genç oyuncularla ilişik kestiklerini belirtti. 

 

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu