Futbolcular mutlu

Isaac Cuenca: 90 dakikada sahada kaldığım için mutluyum. Çok zor galibiyet oldu. Üzerinde çalışılmış bir galibiyetti. Bu da gösteriyor ki takım olarak fedakarlık yapmaya hazırız. Galibiyet alabilmek için de çok çalışıyoruz. Golü attığımda büyük mutluluk hissettim. Aynı zamanda kendimi rahat hissettim. Benim gibi oyuncular gol atmak isterler. Bunu taraftarlarının önünde yapmak isterler. Benim için çok önemliydi. Daha önceleri 20-30 dakika gibi süreler alıyordum. Bu maç hem 90 dakika oynadım, hem de gol atmak beni çok mutlu etti. Bursaspor formasıyla attığım ilk gol olduğu için formamı saklamak istiyorum. Odamın duvarına formamı asacağım. Bu benim Bursaspor ile ilk golümü sembolize ediyor. Benim için çok önemli.

 

Sercan Yıldırım: İki haftadır galip geliyoruz. Çok mutluyuz. Bir seri yakalamak istiyoruz. Seçimler nedeniyle maçların öne alınması ile ortaya çıkan arayı iyi değerlendirmek istiyoruz. Beşiktaş maçını da kazanmak istiyoruz. Bu sezon ki hedefimizde aynı. Ligi üst sıralarda bitirmek. Şampiyonluğa oynamak. Bunu başaracak güçteyiz. Medicana Sivasspor maçında da iyi mücadele ettik. Takım arkadaşlarımı kutluyorum. Taraftarlarımıza da desteklerinden dolayı çok teşekkür ederim. Bu üç puanı onlara armağan ediyoruz.

 

Erdem Özgenç: Takım olarak çok iyi maç oynadığımızı düşünüyorum. Çok iyi oynamadık ama iyi bize yakışır şekilde mücadele ettik. Üst üste ikinci galibiyetimizi aldık. 6 puan yaptık. İnşallah böyle devam eder. Araya üç puanla girmemiz gerçekten çok iyi oldu. 10 günlük arada Beşiktaş maçına kendimizi daha iyi adapte etmek istiyoruz. Büyük kulübüz, büyük bir taraftarımız var buna yakışır şekilde sahada mücadele edip görevimizi yapmaya çalışıyoruz. Bütün arkadaşlarımız bu performansını sürdürür. Bu serinin devam etmesini istiyoruz. 7 maçtır oynamamıştım. Bizim takımımızda herkes oynar. Girende çıkarda aynı oynar. Büyük bir futbolcu gurubuna sahibiz. Önemli olan kimin oynadığı değil alınan 3 puandır.

 

Aydın Karabulut: Gerçekten çok zor bir maçtı. Kazandığımız için mutluyuz. Sonradan oyuna girmek gerçekten zor oluyor. Berberlmikte oyuna dahil oldum. Golü bulduktan sonra Sivasspor'un baskısına direnç gösterdik. Üç puan aldığımız için sevinçliyiz. Beşiktaş maçına iyi hazırlanıp kazanmak için her şeyi yapacağız.

 

Serdar Aziz: Kasımpaşa'nın ardından sonra bu maçı kazanarak seriyi devamını getirmek için önemliydi. Medicana Sivasspor oynadığı futbolla bugün hak ettiği yerlerde olmayan bir kulüp. İyi oynuyorlar. Zor maç olacaktı. Galibiyete ihtiyaçları vardı. Hırsı çıktılar. Biz elimizden geleni yaptık, iyi mücadele ettik. Futbolda her şey var, pas hataları olabilir. Kötü mücadele olamaması gerekiyor. Bugün hatta son iki haftada takımımız iyi mücadele ediyor. Elimizden geleni yapıyoruz. Önemli bir galibiyet aldık. Taraftarlarımız bizi destekledi. İnşallah bu maçın devamını Beşiktaş'ı yenerek sürdürmek ve seriyi sürdürmek istiyoruz.

 

Arka adelemde sertleşme oldu. Yırtılmaması için çıktım. Beşiktaş maçı nedeniyle yırtılmaması için çıktım Tedavi olup arayı değerlendirip iyi dinlenip. Beşiktaş karşısına sağlam olarak çıkmak istiyorum. Beşiktaş maçında taraftarlarımızın stadı doldurmasını istiyoruz. Bu maçın önemini bilmeyen arkadaşlarımız var. Biz bunu onlara anlatmaya çalışıcağız. Müthiş bir atmosfer olacağını düşünüyorum. Kazanarak kulüp ve taraftar arasındaki birlikteliğin artmasına katkı koymak istiyoruz.

 

Olay

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu