Fedakarlık zamanı

20 Ocak’ta göreve gelen Ali Ay yönetimi, Bursaspor’daki mali tabloyu düzeltmek için var gücüyle çalışıyor. Kısa bir sürede 24 milyon TL gibi bir ödeme gerçekleştiren ve vergi borcunu yapılandıran yeşil beyazlı yönetimin bu ay için ise önünde 23 milyon TL gibi bir miktar duruyor. Mart ayında da 26 milyon TL gibi para ödemek zorunda olan yönetim kurulu yönetici katkılarıyla bu sorunu çözmeyi planlıyor. 

ÇEK VE SENETLER

Başkan Ali Ay’ın şu ana kadar cebinden 10 milyon TL gibi bir rakam verdiği bu ay ki ödemeler için de ayrı bir 10 milyon TL’yi kulübe aktarmayı düşündüğü öğrenildi. Ayrıca alınacak yönetici katkılarıyla birlikte sorunu çözmek isteyen yönetimin futbolculardan da kolaylık isteyeceği bildirildi. Şubat-Mart ve Nisan ayları için elinde çek ve senetler bulan futbolculardan süreyi uzatmalarını isteyecek olan yönetimin bu konuda herhangi bir sorun yaşamayacağı tahmin ediliyor. 

YERLİLER İSTEKLİ

Kısa süre içerisinde birikmiş alacakları bulunan futbolculara önemli miktarlar ödeyen yönetime, bazı oyuncuların bu konuda teşekkür ettiği de belirtildi. Başkan Ali Ay’ın bu konudaki çabasını görmezden gelmeyen yeşil beyazlı futbolculardan özellikle yerli isimlerin yöneticilerle bu konuyu görüştüğü de bildirildi. Bilindiği gibi Teknik Direktör Hamza Hamzaoğlu’da Timsah Arena’da kendisine verileceği vaad edilen locayı katkı olması için kulübe bırakmıştı.

Olay

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu