Ersun Yanal’dan ret!

Ersun Yanal ile bir görüşme gerçekleştiren Recep Bölükbaşı kendisineBursaspor Teknik Direktörlüğü için teklifini yeniledi.

Takım hakkında fikir alış verişinde bulunulurken daha sonra görev için Başkan Recep Bölükbaşı resmi teklifini iletti. Yanal’ın Lig TV ile olan sözleşmesi konusunda sorumluluğu üzerine alan Bölükbaşı takımın hedeflerinden de bahsetti. 

Ersun hoca ise devre arasında takım almayı düşünmediğini belirtirken bu sezon sonuna kadar kesinlikle takım çalıştırmayacağını ifade etti.

Yapılan görüşmeler sonucunda Ersun Yanal ile mutabakata varılamayınca devre arasında kadar Ersel Uzgur ile devam edilmesi yönünde yönetim kurulu kararı alındı. 

Dün gece yapıldığı iddia edilen görüşmenin ise Yanal’ın bu cevabı üzerine yapılmadığı ve Bölükbaşı ile Ersun hoca’nın ikili olarak Cumartesi günü görüştükleri belirtildi.

Teknik adamlık için bütün yoğunluğunu Ersun Yanal üzerinde toplayan yönetim kurulunun şu aşamada herhangi bir teknik sorumlu ismi gündemine almadığı öğrenildi.

 

http://www.bursa.com/bursaspor-ile-yanal-gorusmeleri-sona-erdi-n221798/

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu