Erkan Özbey Timsah Arena’dan loca aldı

ERKAN ÖZBEY: “ BURSASPOR’UMUZA KATKIMIZ OLSUN İSTEDİK”

Bursa’da doğup, büyüğünü ve Bursaspor’un altyapısından A takıma kadar her kademesinde forma giydiğini belirten Özbey, “ Bizler Bursaspor sayesinde bir yerlere geldik. Bugüne kadar hep Bursaspor’dan kazandık. İlk defa Bursaspor’umuza katkımız olsun istedik ve loca almaya geldik” dedi.

Erkan Özbey ziyarette şu açıklamalarda bulundu; “ Bizler Bursaspor sayesinde bir yerele geldik. Her şeyden önce bu şehirde doğduk ve bu şehirde büyüdük. Görünen o ki Bursaspor’un ciddi derecede desteğe ihtiyacı var. Bu sorun sadece Yönetim Kurulu’nun tek başına halledebileceği bir sorun değil. Bu bir gerçek. Herkesin böyle sıkıntılı durumda taşına altına elini koyması gerekir. Ben uzun yıllar altyapıda ve A takımda oynadım. Bu takımda kaptanlık yaptım. Bu takımda genç milli takımda A Milli takıma kadar yükseldim. Dostlarımız var. Konuştuk istişare ettik. Bugüne kadara hep Bursaspor’dan kazandık. İlk defa Bursaspor’umuza katkımız olsun istedik. Diğer eski futbolcularımıza, sanayici ve işadamları ağabeylerimize örnek olmasını diliyorum. Bursaspor’a katkısı olmuş başka işadamlarına örnek olsun diye biz de gelip loca alalım dedik. Belki maçlara çok fazla gelemeyeceğiz ama katkımız olsun istedik. Özellikle benimle beraber Astra Grup Yönetim Kurulu üyelerimizin ciddi desteği oldu. Sizlere görevinizde başarılar diliyorum” dedi.

BAŞKAN ALİ AY: ‘’ ÖRNEK DAVRANIŞINIZ İÇİN TEŞEKKÜRLER”

Başkan Ali Ay, Erkan Özbey’e göstermiş olduğu ilgi ve destekten dolayı çok teşekkür etti. Başkan Ali Ay şu açıklamayı yaptı; “ Öncelikle Allah razı olsun. Bursa’da yaşayan işadamlarımıza çok güzel bir örnek tavır sergilediniz. Camiamız adına çok teşekkür ediyorum. Bildiğiniz üzere kongre üyelerimiz eksik olmasın teveccüh gösterdiler bizlere görev verdiler. Bu iş için yüreğimizi, bedenimiz sokalım dedik. Tablo çok ağır. Yöneticilerin transfer yaparken sırf transfer yapmak için yapmamamız lazım. Artı kulübümüzün gelirlerine göre transfer yapmamız lazım.  İnşallah tasarıyı bekliyoruz. Tüm kulüpler bu tasarıyı bekliyor. Bundan sonra inşallah böyle yanlışlıklar yapılmaz. Biz yapmamak için geldik. Hem de mali ve sportif açıdan başarılı olmak için geldik.

 

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu