Erdem’den örnek davranış

Bursaspor’un ara transferin son dakikalarında renklerine bağladığı Deniz Yılmaz olayının perde arkası aralanıyor. Yaklaşık 2 milyon TL alacağını bırakarak Trabzonspor’la olan sözleşmesini fesih eden ve yeşil beyazlılar’la 3,5 yıllık sözleşme imzalayan golcü futbolcu birçok talibi olmasına rağmen Bursaspor’u tercih etmişti. Bunun altında yatan nedenlerden birinin de Timsah’ın tecrübeli isimlerinden Erdem Özgenç olduğu öğrenildi. 

GİTME DEDİLER

Bursaspor’la görüşmeye başlamasının ardından kendisini isteyen birçok kulüp başkanı ve teknik direktör tarafından yeşil beyazlı kulübe gitmemesi için ikna edilmeye çalışan Deniz’in aklında soru işaretleri Erdem’in giderdiği belirtildi. Özellikle Bursaspor’da maddi anlamda büyük sıkıntılar olduğu yönünde kafası karıştırılmaya çalışan gurbetçi futbolcunun Erdem’le yaptığı telefon görüşmesinin ardından son kararını verdiği belirtildi. 

HİÇ DÜŞÜNME GEL

Erdem Özgenç’in Deniz’e ‘Bazı sıkıntılar vardı fakat yeni yönetimle birlikte çok iyi bir sinerji yakalandı. Paralarımız ödenmeye başladı. Hiç düşünme Bursaspor’a gel. Çünkü burası bir futbolcunun mutlu olabileceği ender kulüplerden biri’ dediği bildirildi. Erdem’in bu sözlerinin ardından Bursa’ya gelen ve yönetimle görüşen Deniz’in, Başkan Ali Ay’ın da kendisinden olan yaklaşımdan da çok memnun kaldığı öğrenildi. 

Olay

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu