Enes’in Peşindeler!..

Yeşil beyazlı kulübün kapısını çalan Avrupa’nın önde kulüplerinin teklifi için Başkan Erkan Körüstan ‘Kabul etmedik. Enes Avrupa’ya gidecekse Bursaspor’la gidecek’ diye konuştu.

Bursaspor’un 17 yaşındaki yıldızı Enes Ünal paylaşılamıyor. Geleceği önemli isimleri arasında gösterilen genç golcü için Avrupa’nın büyük kulüpleri yeşil beyazlı kulübün kapısını çaldı. A takıma daha bu sezon çıkmasına rağmen görev aldığı maçlarda attığı goller ve performansıyla dikkat çeken Enes için Chelsea, B.Dortmund ve Manchester City’in Bursaspor’a resmi teklif yaptığı öğrenildi. YUNANİSTAN’DA İZLEDİLER Menajerler aracılığıyla tekliflerini ileten kulüplerin haber beklediği bildirildi. Geçtiğimiz hafta U-17 Milli takımıyla Yunanistan’da katıldığı U17 Avrupa Şampiyonası Elit Turu’ndaki performansıyla dikkat çeken Enes’i burada bu kulüplerin yetkililerinin canlı olarak izlediği bildirildi. Bursaspor kulübünün ise gelen bu tekliflere ret yanıtı verdiği bildirildi. KABUK ETMEDİK Dünkü antrenmanı izleyen Başkan Erkan Körüstan ise basın mensuplarıyla yaptığı sohbet toplantısında ‘Enes Ünal için kapımızı çaldılar, ancak kabul etmedik. Biz de Enes’in Avrupa’ya gitmesini istiyoruz. Ancak Enes Avrupa’ya gidecekse Bursaspor’la gidecek’ diye konuştu. Bilindiği gibi Enes Ünal’ın yeşil beyazlı kulüple 2016 yılına mukavelesi bulunuyor.

 

Kaynak:Olay

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu