”Enes Ünal büyük bir yetenek”

Nac Breda’nın resmi sitesinden ”Manchester için Türk yetenek” başlığıyla girilen haberde, Enes’in sezon sonuna kadar Hollanda’da oynayacağının altı çizildi.

Enes Ünal’ın Türkiye’de gol atan en genç oyuncu olduğunun hatırlatıldığı haberde, Bursaspor forması altında 34 maça çıkıp 4 gol attığına yer verildi. Bu performansın ardından Manchester City’e transfer olduğu ve kendini geliştirmesi için Belçika’nın Genk takımına transfer olduğu hatırlatıldı.

Enes Ünal hakkında konuşan Hollandalı teknik adam Hans Smulders, ” Manchester City, Enes’in büyük bir potansiyeli olduğunu düşünüyor. Manchester onu Breda’ya gönderdi çünkü Enes’in baskı altında nasıl bir performans göstereceğini bilmek istiyorlar. Hollanda ligi binlerce seyircinin önünde oynanan, rekabetçi bir lig. Nac Breda ile Enes kendini daha da geliştirmek için bir şans elde edecek” şeklinde konuştu.

Enes Ünal çalışma izni henüz çıkartılamadığı için cuma günü oynanacak olan FC Dordrecht mücadelesinde forma giyemeyecek.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu