El kaldıramadılar ama…

Ağırlıkla mali konuların tartışıldığı dünkü divan kurulu toplantısında yaşanan bir olay, geceye damgasını vurdu. Kurul üyelerinden,  eski yönetici ve başkan adayı Lemi Keskin  söz alarak yaptığı konuşmasında bir önceki divan kurulu toplantısında olduğu  gibi yönetimi eleştirirken divan başkanlık kurulundan izin alarak salona bazı sorular yöneltti. Hayatı boyunca mali konuların bu kadar tartışıldığı başka bir toplantı görmediğini vurgulayan Keskin, devamında salondaki 100’ün üzerindeki kurul üyesine ‘’Mevcut yönetim hakkında ekonomik işler ve bilhassa transferlerde, menajer ilişkilerinde çarşıda pazarda konuşulanlar gibi şaibeler duymayan var mı?’’ sorusunu yöneltti. Salondan hiç kimsenin el kaldırmaması üzerine, Keskin bu kez ikinci sorusunu sordu:  ‘’ Yaklaşan ara dönemde bu yönetim transfer yapmalıdır, güveniyoruz diyen kaç kişi var?’’

 

Salonda yine kimse el kaldırmazken, el kaldırmayan bazı divan kurulu üyeleri Keskin’e sorularından ötürü tepki gösterdi. Lemi Keskin bu tepkiler ve divan başkanlık kurulu başkanı İdris Sevinç’in uyarısı ile sorularını yarım bıraktı. Ancak bu hadise yönetime olan güvensizliğin net bir göstergesi oldu ve geceye damgasını vurdu.

 

Bursasporluyuz.org

 

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu