Dzsudzsak’ın menajerinden icra!

 Macar futbolcunun menajeri avukatı aracılığıyla 190 bin Euro tutarındaki alacağını tahsil edemediği için Yeşil Beyazlı kulübe icra takibi başlattı. Geçen hafta içinde yapılan görüşmeler neticesinde ay sonuna kadar süre istenilen ve bu konuda mutabık kalınan menajerin karar değiştirdiği ve parasını alamadığı gerekçesiyle kulübe icra takibi başlattığı bildirildi.

7 GÜN İÇİNDE ÖDEME YAPILMALI

Bu şok gelişme Bursaspor‘da moralleri bozdu. Kredi görüşmesi için İstanbul‘da bulunan başkan Ali Ay‘ın Bursa‘dan gelen icra haberi nedeniyle hayli sinirlendiği öğrenildi. Bursaspor Kulübü 7 gün içinde 190 bin Euro’yu ödemek zorunda. Aksi takdirde kulübün hesaplarına bloke konulması söz konusu. Balazs Dzsudzsak Bursaspor’da beklentileri karşılayamaması üzerine sezon başında Birleşik Arap Emirlikleri‘nin Al Wahda takımına transfer olmuştu. Macar futbolcu Bursaspor’dan ayrılmasına karşın sözleşme gereği menajerlerinin ödemeleri halen devam etmekte.

Süha GÜRSOY

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu