Dinçtürk “Bursaspor bizim çiftliğimiz değil”

“En büyük hata yönetimin”
 
Radyospor‘da Özgür Sancar‘ın canlı yayın konuğu olan Diçtürk, “Kasımspaşa maçından sonra yaşananlar hoş olmayan olaylar. Bununla ilgili olarak kimsenin suçlu aramasına gerek yok. Bir suçlu aranacaksa o da yönetimdir. Genel kurulda bize verilen yetki Bursaspor’u güzel bir şekilde yönetmekti. Taraftarla kulüp arasında iletişim problem haline gelmişki bu olaylar gün yüzüne çıktı. Suçlu aramaya gerek yok. En büyük hata bizim. Bursaspor Kulübü olarak bir an önce insanların birbirini kucaklaması lazım
 
“Bursaspor bizim çiftliğimiz değil”
 
“Yönetime girdiğim andan itibaren idaellerim vardı. Güzel işler yaptık fakat zarar verdiğimiz anda durmanın anlamı yok! Bursaspor bizim çiftliğimiz değil. Fenerbahçe ve Kasımpaşa maçında yaşanan olayların peş peşe gelişmesi istifa kararıma neden oldu. Şu anda yine o an yaşansa Fenerbahçe maçındaki taraftarımızın yanında olurdum. Volkan Şen bizim altyapımızdan yetişen bir oyuncumuzdur. Ulusal kanallarda Volkan Şen giderken para kazandırdı şeklinde açıklamalar var. Volkan Şen’in gidişi yanlıştı. Fenerbahçe maçındaki taraftarımızın fotografının sosyal medyada paylaşılmaması hataydı. Fakat benim Bursaspor yöneticiliğimin yanında hukukçu kimliğim var. Bir insanı savunmak normal hakkım”
 
“Gaziantepspor karşılaşması 6 puanlık maç”
 
“Başkanımızın iyi niyetine ve kişiliğine laf söyletmem. Bir kısım yönetimsel zafiyetler olmuş olabilir. Beğenir ya da beğenmeyiz sezon sonuna kadar bu yönetimin yanında olmalıyız. Sezon sonu her şey masaya yatırılır. Gaziantepspor karşılaşması 6 puanlık maç. Herkes bunun farkında. İlk yarıdaki Gaziantepspor müsabakası sıkıntılı bir maçtı. Hakem hatasını kaldıracak artık gücümüz yok. Kasımpaşa maçı da bunu gösterdi. Barış Şimşek’e başarılar diliyorum. Çok kısa sürede bunları atlatacağız”

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu