Deniz Kolgu ile yollar ayrıldı!

Kulüp resmi açıklamayı yaptı.

Kulübümüz Sportif Direktörü Deniz Kolgu ile karşılıklı anlaşarak yollarımızı ayırmış bulunmaktayız.

Bugüne kadar kulübümüze yapmış olduğu katkılardan dolayı kendisine teşekkür eder, kariyerinde başarılar dileriz.

42 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @bursayildirim16 yorumuna yanıt olarak

   He valla. İyi yakalamışsın renkdaş. Şimdi de Deniz efendi dinlensin, sonra siyaseti araya sokup TRT’de iş bulur gene kendine. PTT lig yorumcusu.

   8
   2
   1. @161616 yorumuna yanıt olarak

    Bu takımın 2lig kırmızı gurupta İnegöl sporla mücadelesi hayırlı olsun bu takımı zaten Mustafa er bu hale getirdi ne çabuk unuttunuz

   2. @161616 yorumuna yanıt olarak

    Bu takımın bir grup kendini bilmez seyiricisi “Şampiyon” başkan İbrahim yazıcı ve “Şampiyon” hoca Ertuğrul Saglam’ a hepbir ağızdan küfür edip, istifaya davet ettiği gün küme düşmüştür !

    34
    3
   3. @161616 yorumuna yanıt olarak

    Bu camia, bu takım; Hayri Yazıcı’yı seçmeyip yerine Erkan Körüstan’ı seçtiğinde düştü. Emin zurnanın zırt dediği yer.

    46
    1. @x on the beach yorumuna yanıt olarak

     Kesinlikle katılıyorum.Hayri Yazıcı’ya Fenerli diye tepki gösterdik.Bursasporlu diye başa getirdiklerimiz Bursasporun ipini çekti.Ben de defalarca yazmıştım o zamanlar,kulübe taraftar değil ,başkan seçiyoruz diye.Ama kimse anlamadı maalesef 🙁

     17
     1
 1. Arkadaşlar Bence Sorun Başkan, Hoca Ve Yöneticilerde Değil . Zamanında Çok AHH Aldık Ve İki Yakamız Bir Araya Gelmiyor.

  24
  3
 2. Kaldı son 11 maç ! Düşsekte bizden biriyle düşelim. Mustafa Er’ in Bursasporlulugundan hiç suphemiz yok ! Bazi restlesmeler yaşandı bitti gün birlik beraberlik günü ! Gelmek istemese şu içinde bulunduğumuz rezalet durumda da gelmeyebilirdi. Sorumluluk aldı ve geldi !
  Demek ki onun da bu duruma gönlü el vermedi ! Uzun vadeli anlaşma ve planla düştüğümüz gibi çıkmasını da biliriz ! Biz destek olmaz düşer…!
  Başka BURSASPOR yok !!

  20
  24
  1. @Eser yorumuna yanıt olarak

   hacı hiç anlamıyorsun bu işlerden de, sürekli buradasın, 3-5 laf öğrenmişsin, “ başka Bursaspor yok, destek, köstek “ tırı vırı, insan yazmaktan sıkılır yav aynı boş beleş lafları.

   6
   3
  2. @Eser yorumuna yanıt olarak

   emin başkan bursaspor şampiyon. hep destek tam destek lay lay lay loy loy loy. ait olduğumuz süper lige çıkacağız hesabı göreceğiz. hüloğğ emin başkan lay lay loy loy

   12
   10
  3. @Eser yorumuna yanıt olarak

   sezon başı ilk hafta mustafa erin onuru ve gururu kırılırken mustafa er ve gençlerin ne başarısı var diye naralar atan şimdi kalkmış neler yazıyor. gülüyorum sadece içler acısısınız

   20
   5
    1. @Eser yorumuna yanıt olarak

     Bu takıma en büyük çöp emin başkan oldu Mustafa hocayı harcadıkları gün benim için onlar bitti ota boka Twitter atan yönetim 1 seneyi ziyan etti belki küme düşecek takim yazık Burda emin başkanı eleştiren herkes senin gibi düşünenlerin gözünde hain olmuştu şimdi büyük harflerle yazıyorum HOŞ GELDİN MISTAFA HOCAM

     1
     1
     1. @king yorumuna yanıt olarak

      eminciğiniz bu çöplerine morinyo yalçın gelse bi fayda olmaz kardeş rahat ol. yolun sonu süper lig lay lay loy loy

      1
      1
  4. @Eser yorumuna yanıt olarak

   Yoruma bak bizden biriyle düşelimmiş Tamer de bizden biriydi, ayrıca bizden biri olmayan adam bu takımı şampiyon yaptı hatırlatayım

   24
  1. @ILAYTEKS yorumuna yanıt olarak

   Çok mutluyuz abi. Emin’i kovduk, Mustafa Er’i gene getirdik. Var mı? Hadi dötü yiyen varsa çıksın, Mustafa Er’i göndersin, gogocu Emin’i geri getirsin. Hadi? Bi görelim. Hadi.

   5
   6
 3. Kulüp Bursalılaşıyor.
  Teknik ve idari işler Bursalılara bırakılacak diye düşünüyorum.
  bunun adı “öze dönüş”

  12
  7
 4. Anlaşılması hataydı zaten, Tamer hocadan ziyade bu vatandaş ile Bursaspor’un ne yaptığını, bu vatandaşın icraatını bir dökün bakalım piyasaya, çok merak ediyorum geldiği günden beri ne icraat yapmış acaba bu zat?

  7
  2
 5. GÖNDERILMESINI AKLI BAŞINDA FUTBOL BILIR INSANLAR KARŞIYDI… HIHAYET HATA ANLAŞILDI ODA ALLAH RAZI OLSUN KAPRIS Yapmadan emrınız olur deyıp kabul buyurdu.. teşekkür ederız rabbım başarılı etsın ınşaALLAH..
  ..

 6. Taraftarlarımızın genelinde yerleşmiş sapkın bir anlayış var.Futbolculuk kariyerlerini başka takımlarda geçirmiş hocalara,ya da başka futbol takımlarını desteklediklerini bildikleri yöneticilere karşı anlamsız bir ön yargı ve reddetme var.İnsanların profesyonelce işlerini yapabileceklerini,onların bizim takımımızın taraftarı olmalarının gerekmediğini aklımızın ucundan bile geçiremiyoruz.İşte bu anlayış ve bu zihniyet bizi bu günlere getirdi.

 7. yapılan transferler bir tane iyi cıkmaz mı cıkmadı gidersin böyle başarı sıfır seninle hic bir teknik ekip calışamaz batırdın tameri de sekiz mac yedi puan hadi futbolcular yetersiz be adam iki macı dokuz kişi tamamladı rakip birini kaybetin diyerini kıl payı kurtardın son saniyede rakip bizim kalecile baş başa şimdi bunu göndermeyip ne yapacan düşme zevkini mi yaşıyacan bununla bırakın mustafa düşürsün seneye devam eder tamer ikinci lig te görev mi alacaktı boş versene işini yapamayanlar yol alsın o kadar

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu