Deniz Kolgu, Bursa’ya davet edildi

Adnan Batır’ın açıklamasına göre Deniz Kolgu, Bursaspor yönetimi ile sportif direktörlük görevini görüşmek için Bursa’ya davet etti.

65 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. mahalle takımını yeni kursan bu şekilde yönetemezsin maharet ister bu şekilde rezil yönetim….ah be rahmetli nur içinde yat senin hakkını bu Bursa şehri ödeyemez senden sonrakiler tüy dikti şu an o dikilen tüyü bile arıyoruz!!!

  121
  12
  1. @Chiefofficer yorumuna yanıt olarak

   Bursapor,Eskişehirspor,Sakaryaspor,Kocaelispor gibi klüplerimiz taraftar potansiyeli yüksek,başarıya aç takımlarımız. Başarısızlık sebebi kötü yönetimler,sabırsız taraftarlar,sürekli hoca değişikliği vb..Bir de sonucuna göre yorum yapan medya.Futbolumuzda klüp yöneticilerine bakın bakalım kaç tanesi futbolun içinden gelmiş.Federasyon başkanlarına bakın bir.Haluk Ulusoy,Yıldırım Demiören,Nihat Özdemir vb.
   Bir de malumunuz hala menajer kazığı yeniyorsa,hala yaşlı yabancı futbolcu alınıyorsa bunlar da iyi etüd edilmeli.

  2. @Chiefofficer yorumuna yanıt olarak

   rahmetlinin hakkını bu sehir ödeyemezde bizler rahmetliyede yuh cektik.ertugrul saglamada yuh cektik istemezuk dedik.kardesler yönetimin sucu ne biliyomusunuz yönetimin sucu olmadık zamanda aday olmak ben olsam olmam ki fanatikim.çünkü tarnsfer tahtası kapalı.elektrikler kesik dogal gaz kesik maliyeye ödenmemiş SSK ödenmemiş EN ÖNEMLİSİ zaman kalmamıs eeee ne bekiyon sen olsan ne yaparsın hic bir sey yapamassın baskanın yaptıgını yaparsın 2-3 menejer cagırırsın o menejerlere aldanırsın çünkü zaman yok.şimdi baskan bursaspora kötülükmü yaptı????kamat 1 yıldır baskandı 1 tl ödememiş ona bu kadar saldırılmadı.ALİ AY borctan baska bir sey bırakmadı yahu küme düsürdü ama her ne hikmetse ALİ AYADA bu kadar saldırımadı.ayıp bu işsizlikte bu pandemide 55 milyon tl kim koyar ayp ayıp zaten böyle saldıranları ben bursasporlu olduguna inanmıyorum.işte o zamanda saldıranlar ibrahim yazıcıya bu taraftarlardı rahmetli o mactan sonra kültürparkta agladı ordu macında bir üstünde oturuyodum yeniliyoz zannedildi yuhlandı fenalik gecirdi kalp krizi geçirdi
   zaten öldü.şimdi lig bitmedi 3-4 mac üst üste aldımı ilk 5 tesin.ara devrede zamanda var kimlerle görüsüldügünü bilseniz sasarsınız sabretmek lazım kalvya taraftarı olmamak lazım. bu yorumumu saklayın 2. devre nekadar haklı oldugumu anlıycaksınız.külüpte salı gününden sonra her sey degişecek görün bak. lig bitinceye kadar özde taraftarlar ibrahim yazıcıya yuh cekenlere karsı koruyunuz.ali aya kamata saldırmayanlara karsı baskanı koruyun yedirmeyin.gaza gelmeyin.aynisini karsı yaka taraftarı yaptı su an 3.ligte.altay yaptı nerdeyse gidiyodu baskan gibi genç baskan geldi bak altay nerde.aynisini bursayla beraber altayda yasadı ama taraftar ayni hataları yapmadı 7 haftadır puan yok altayda hic ses varmı???? yok çünkü aday olacak baskan yok.görevim gereyi izmirdeyim uzaktan bursa ve bursaspor daha iyi seviliyor.

   2
   4
  3. @Chiefofficer yorumuna yanıt olarak

   Ben baştan beri söyledim ama dinleyen kimse yok neden gözleri kör olmuş. Bakın bu emin denen adam bursaspora bile üye değil, ekrem pamuk kullanarak aday olmaya çalıştı olmadı ve ali ay dönemindeki hayrettinle aday oldular ve bir sözünde bursaspora çok yardım ettim dedi kanıtı var mı yok ve bir açıklamasında borç 100 milyon euro oldu dedi( o zaman ki kurla 1.4 milyar borç var onun dediğine göre ama erkan gittikten sonra 60 milyon euro du nasıl olduda 40 milyon daha arttı merek ediyorum) ve tepki gelince inceleme devam ediyor dedi hala açıklama yok, stad ismi kiralamış, elektirikleri açmış, personel maaş ödemiş, dükkanları kiralıycakmış, para ve ve son maçta pilav dağıtmışlar bunuda söyleyip duruyorlar vermiş kendinizi bunlarla avutuyorsanız ne diyim ben size bunları paşa paşa yapacak(pilav hariç gereksiz evinde ye gel restoran değil sonuçta) o zaman niye aday oluyor sorunları çözmek için görevleri bunlar yok recep bölükbaşı, ali ay, erkan körüstan, mesut mestan ve erkan kamat bunlar gibi başkan mı gelsin diyor bazı cahil kişiler bakın sevgili cahiller emin adanurunda onlardan farkı yok sadece onlar gibi yaparak para götürmüyor millete şirin gözüküp yavaş yavaş götürüyor iş yapıyor orda Allah bilir belki para aklıyor nereden bilicez tabi bilemeyiz Allahla arasında bunun örneği çok ve bu eminin ekşi sözlük vs alması sağlayan kişiler ak parti ve akp belediye başkanı (şimdikinde önceki) ve faruk çelik sayesindedir ama şuanda akp belediye başkanına dikleniyor nedeni belli alinur sevmem lakin seçilmiş bir kişi saygı duyarım sonuçta sandıkla geldi halk karar veriyor konuya dönersek alinur recep altepeye baya laflar sokmuştu geldiğinde belediyede bütçe yok sonraki 2 senenin parasını harcamış, doğanbey konutlar, stadyum, terminale inen tren vs eminde recep altepeyle kanki fotoğrafları var görüşüyorlar o yüzden bu kadar atar yapıyor bide taraftara şirin gözükmek için alinurunda yaptığı doğru değildi stadyum kiralama vs (bunu imzalayan ali ay ve kongre başkanı tabi o zamanda bilin istedim 7 yetkili imza atmış) sona gelelim bu kulübe tekstilci(ali ay) yaramadı müteahhit mi yarıyacak güldürmeyin beni bu müteahhitler açık gözlüdür her yerden çalan cinsten bunlara güven olmaz bakın göreceksiniz çıkamazsak parayı bırakacam diyordu inanmıyorum kimse babasının hayrına bişey yapmaz (noterden onaylatsaydı belki) bu adamlar küme düşürecekler görün paralarınıda faiziyle alacak göreceksiniz bu borçlarla kulübü kapatacaklar yerine bursaspor fk gelecek ben demiştim demek istemiyorum lakin görünen köy kılavuz istemez

   NOT : İyi başkan gelse bile ilk önce taraftar kendini değiştirnesi lazım avrupayı örnek alın diyecem lakin anlayışı k.tlar anlamazlar avrupada hangi takım olursa olsun küçümsemiyorlar kazansalarda kaybetselerde alkışlıyorlar ama türkiyede böyle birşey yok argo kullanma, kavga, oyuncuya hakaret vs arkadaş aynı ülkede yaşıyoruz gel maçı izle alkışla yok stres atacak ya argo kullanması lazım anlamaz bu güruh buna çözüm olarak almayacaksın o kişiyi alkol ve uyuşturucu kullanıp gelenler var onlarada aynısı yapacaksın sonuçta ailede geliyor stada biraz efendi olalım oyuncu, teknik direktöre be başkan argo kulşanılmaz iyi bişey değil ve etik değil inşallah anlamışsınızdır

   1. @FIRAT yorumuna yanıt olarak

    Bursasporun eski kaptanları görevi teslim alıyor. Hırsızların yönetimleri bitiyor. Dürüstler geliyor. Bursa sanayisi de onların arkasinda. Yeter ki şu devre arasina kendimizi atalım.

   2. @FIRAT yorumuna yanıt olarak

    soru bana değil ama çok güzel.
    izin verirsen aklımın yettiği, dilimin döndüğünce cevaplamak isterim.

    1- öncelikle emin adanurun hiç bir suçu yok. asıl suçlu onu seçenler, ona destek verenler ve hala desteğe devam edenler.
    nedense işi bileni değil, parası olanı seçiyoruz.

    2- başkanın tek hatası, futboldan anlamadığı halde kulüp başkanlığına aday olması,
    hiç gereği ve mümkünü olmadığı halde camiaya süper lig vaad ederek beklentiyi yükseltmesidir.
    sanırım bu deneyimi başkanlığın ne kadar ”PAHALI bir OYUNCAK!” olduğunu ona göstermiştir.

    3- gelelim sonrasına.
    – bi defa istifa etmesi hem kendi, hem de kulübün geleceği açısından en doğru yol olacaktır. tabi bu arada kulübü ne kadar borçlandırdığını bilmiyoruz.
    – kulüp kesinlikle sahipsiz kalmaz. zaten eski futbolcularımızın yönetime aday olma gibi bir hazırlıkları ve girişimleri olduğunu hepimiz biliyoruz. şehrin ileri gelenleri de bunlara mutlaka maddi ve manevi güvence vereceklerdir.
    – onlar adına elbette konuşamam, öyle tahmin ediyorum önceki başkanlardan farklı olarak şampiyonluk yerine öncelikle, ”yeniden yapılanma ve kurumsallık!” diyeceklerdir. camiadan ”zaman ve sabır!” isteyeceklerdir diye düşünüyorum. doğru ve sağlıklı olan da budur.

    – tabi camianın buna tepkisi ne olur bilemem.
    illa ki süper lig ve şampiyonluk istenirse sonumuz hüsran.
    zaman tanınır, ve sabır gösterilirse bu bizim kurtuluşumuz olur…

   3. @FIRAT yorumuna yanıt olarak

    Kardeşim yanlış anlayacak bir durum yok ki adam gibi yaklaşımın için teşekkürler….
    Dikkat edersen istifa gibi bir söylemde bulunmadım , şimdiye kadar yorumlarında da futbolcu ve ya teknik kadro veya yönetim için negatif olmadan destek amaçlı yorumlar yaptım , şimdi diyeceğim odur ki yonetimin gitmesinden ziyade kendilerinde yapılan yanlışlardan büyük bir ders çıkarması ve koskoca kulübü layık olduğu gibi yönetmeleri , diğer taraftan bizlerde istemezuk modundan çıkıp gerçekçi olmalıyız…her ne kadar tahtayı açmak ile her şeyin duzelmedigi gibi bir twit ile de düzelemeyecegini hatta futbolcu ismi zikredin olumsuz hava yaratmanın kimseye yararı olmadığını anlamalıyız!!!!!

    15
    4
    1. @Chiefofficer yorumuna yanıt olarak

     Ya kardeşim… Kusuruma bakmasın…bunlar neresinle okuyorlar acaba.

     Geçenlerde banada abuk subuk yazanlar oldu… halbuki kimseyi eleştirmede bulunmamıştım..

     Tek bildirdim…bizat ile olmucak diye…kör bile görüyordu..zaten..

     10
     3
     1. @YaVuzBu yorumuna yanıt olarak

      Ben 4 hafta önce bizati istafa yazdım eksilere boğuldum bireysel olarak etkili futbolcularımız olsada takım olamadık bizim sorunumuz bu Deniz Kolgu hayırlı olsun inşallah inter toto ruhu yansır takıma

      2
      3
  1. @bursalegend yorumuna yanıt olarak

   Hadibo Alibeyköy’ün hocası. Lan amk kameramanını İdari menajer yaptilar. Ne içiyo bunlar? Ne içtiklerini bütün Bursa biliyo, biz hâla bilmiyoz.

    1. @bursalegend yorumuna yanıt olarak

     Kardeş sen bizi adanurcu yapmışın var mı kanıtın? Yalancının…..,…, mi ? Adam olun biz kimsenin adamı olmadık olmayız da varsa yoksa Bursaspor. Takımda ki orta sahalara bakıyorum yol geçen hanı gibi adamlar defansla karşı karşıya kalıyor direk. Ama biz suçu matavzda arıyoruz soruyorum ben de o zaman matavz olmadı da ne yaptın? Yapamazsın kardeşim ismail önce pas vermeyi öğrensin sonra gidip artislik haraketler yapsın. O ismail aynı şekilde Fenerbahçe de olsa öyle artis artis topa vurabilir mi ? Adamı mikerler. Tüm suç matavzdaymış gibi sürekli adama laf yapıyorlar sen bana 1 tane topçu söyleyebilir misin süper lig de oynayacak bu takımda max 1 tane o da bruno . Hayatımız bitti bekler kötü ortaçağa kötü diye diye

     25
     5
     1. @harbici yorumuna yanıt olarak

      Harbici ortasaha ve matavz konusunda dediklerinde sana katılıyorum. Bu takım da aynı dili konuşan vefa ile bruno bir kez olsun birlikte oynatılmadı. Vefa gibi yetenekli oyuncun var forma alamaz tamam forveti ikilemek kimsenin aklına gelmez biz yazdık batuhan geçen sene kapacak falan varken bile kötü oynuyordu. Ama varsa yoksa tüm suç Matavzın. Ne solbekin savunma bilir ne sağ bekin ikili mücadele kazanır. Kanatlar da oyun aklı yok pas yeteneği yok. Sonra bu takımda bruno matavz laf yiyecek. Geçiniz o işleri

      7
      2
      1. @Defansif Futbol yorumuna yanıt olarak

       Sorma birader takıma gol lazım adam batuhanı alıyor matavzı çıkarıyor sonra da ileriye uzun oynuyor şaka gibi. Orta saha çok kötü çok aşırı mücadele gücü sıfır hele o abartılan ismale bir uyuz oluyorum sorma

       2
       5
      1. @bursalegend yorumuna yanıt olarak

       Napim emin başkan çok para veriyor, sen ver parayı sana yalakalık yapayım diycem ama sende selimin çorbasıyla geçinen aç köpeksin, yani bana faydan olmaz.

 2. ben üzülüyorum neden biliyor musunuz Emin Adanur potansiyeli çok yüksek birisin ama yönlendiren çok ve bu işi bilmiyorsun kardeşim. Paran var ama futbolu okuyamıyorsun. Duygularla iş yapma devri bitti sektör oldu bu iş bu bi gerçek. Göztepe’yi alacağım diye haber yapacağına Ertuğrul Sağlam’ı getirecen, Ömer Erdoğan’ı getireceksin, Şenol’u getirecem diceksin. Burası Bursaspor. Üç beşten kaçıyoruz bu bize daha da pahalıya mal oluyor. Yılmaz Vuralmış, Özcan Bizatimiş, Tamer Hocaymış bunlar belli seviye hocalar. Orta sıraları ya da ligde tutunmayı hedefleyen takımların hocaları olabilir bunlar. Bir de Volkan Şen+ Burak Kapacak(kiralama)+ 1 gerçek golcü(Paxaio gibi) ivedilikle 3 bölgeye adam alacaksın. Bu işler kafa işi. Öyle 20 transfer yapmakla bir b.k olmadığı gördük. Scout ekibini ve transfer görüşmeleri yapan her ne komisyonsa mevcut olanları hepsini kovacaksın ipleri ele alacaksın. Mantıklı 3 ya da max 4 transfer+ şu 3 hocadan birini getir bu kadro ilk 3ü zorlamazsa bütçem dahilinde 10 tane forma alacağım. (gücüm buna yeter). Bİz öyle protokolcü Bursasporlu değil sokak taraftarının ta kendisiyiz. Herkes Bursaspor’un büyüklüğünün farkına varacak.

  34
  4
  1. @bursayildirim16 yorumuna yanıt olarak

   al işte kalvyacı kardes denizin fötfeyinde kactane topcu var biliyonuzmu ezbere konusup günaha girmeyin aynisi rahmetli yazıcıyada yaptınız.bilmiyosan konusma gıybet yapma.deniz ve srkan recber bunların elinde öyle topcular var bilemessin.

 3. Ali Ay, Ilgaz Çınar’ı getirmiş ama tavsiye ettiği isimlere pek itibar etmemişti. Umarım günü kurtarma hareketi değildir.

  Yönetim! yıldız diye aldığınız oyuncular vasat. Bu işten anlamıyorsunuz. Bu işi sağlam bir ekibe emanet edin. D. Kolgu ile M. Gönden beraber olabilir.

  12
  1
 4. Laga luga yok bu çırpınışlar boşa bizde Kocaeli’nin Eskişehir’in Sakarya’nın Ankaragücü ün tattıklarını tatacaz bundan kaçış yok…

  12
  2
  1. @OSMANLI-16 yorumuna yanıt olarak

   aynen katılıyorum böyle tarftarla bir yere varılmaz. çünkü bilmeden yorum yapıyoruz. herseyde uzmanız karsıyaka taraftarıda öyleydi karsı yaka nerde? lig bitmeden acı saldırı yaparsanız day bulamadıgımız gibi sacma sapan adamlar aday olur bizde tv den seyrederiz süper ligi bursa olarak biz böyle devam edelim

 5. Kim abi bu Mustafa gönden monchi mi Luis campos mu her yorumda yazmışsınız bir icraati vardıda benmi görmedim gerçekten ?

  8
  2
  1. @Feroo yorumuna yanıt olarak

   Bursaspor’u iyi takip etmiyorsunuz demek ki kardeşim.
   Geçen sene gençlerin a takıma entegresinde ve kulübün lige hazır olmasında çok katkısı oldu.
   Adam sadece medyatik değil.
   Görev adamı

   4
   2
   1. @GREEN MİLE yorumuna yanıt olarak

    Kardeşim bu takım geçen sene başlamadı gençlerle oynamaya A takıma katkı sağlayacak bir oyuncu varsa ilk altyapı koordinatörü gönderir kim o hakan hoca bu adam geçen sene ne yapmış ya Mustafa er varsa o yoksa fazlı hoca varmı bir yanlış ?

    2
    1
 6. Aslında herkes herseyin farkında. Transfer tahtasının açılması elektrik su çalışan maaşlari gibi şampiyon olmuş bir klüpte konuşulmaması gereken işlerin halledilmesi şehrin tekrar güvenini kazanma isteği transfer yapılması yönetimin artilariydi. Ancak hoca değişiklikleri yanlış transferler gelinen küme düşme tehlikesi ister istemez yönetime olan güveni maalesef kat ve kat sarstı. Sıkıntı çok büyük. Yönetim bugün itibariyle bıraksa hadi diyelim bu seneki borçları yani kendi transferlerinin borçlarını bile cebinden oduyerek gitse bile dolar ve Euro farkından dolayı kulübün bu yönetimden önceki borçları bile kat ve kat arttı. Hadi diyelim genel kurul kararı alındı. Herkes birbirine şunu sorucak. Kim gelicek. Kim bu borcun altına girecek. Hadi geldi kimi hoca yapicak hadi yaptı kimi transfer edicek. Bütün bunların yaninda borç nasıl yönetilecek. Çünkü bir futbolcuya parası zamanında ödenmediği zaman en kotu performansla sahada. Yönetim hadi bırakmadı devam etti. Su an güven kalmadı maalesef çünkü küme düşme postasindayiz yani 1. Ligden de düşersek ki Allah korusun zaten kulübe kilit vuruldu demektir. Hoca arıyoruz ama hocalar durumun farkında. Alınan oyuncuların çoğu bu ligi bilmiyor. Performansları yeterli değil. İsmail Zalazar ve Capan öne çıkıyor birazda Bruno. Diğerlerini göndermeye kalksan borç üstüne borç binecek. Hoca geldi en az beş transfer ister bunların hepsi para. Bu yönetim bunların altından kalkabilecekmi bu bile belli değil. Yıllardan beri gelen yanlış yönetimlerin üstüne birde bu sene yapılan yanlışlar maalesef iicene çıkılmaz bir hal aldı. Umarım güvenmesem de ki kişisel olarak yönetici ismi beni ilgilendirmiyor uzun süreden beni benim güven duymamam pekde bişey ifade etmez şuan için yine maça giderim yine deesteklerim hiç problem değil ama devam ediceklerse bu sefer gerçekten iyi bir hoca ile birlikte ligi bilen ligde bizi üst sıralara taşıyacak oyuncular alınarak devam etmeleri gerekir. Gerçekten kulübe değer veren kulübü üstün gören bazı abilerin yöneticilerle görüşüp bazı akılları vermesi gerekir. İş çığrından çıktı gibi duruyor. aksi takdirde maalesef artık bu tabloda ne oyuncunun ne yönetimin ne de istifa etseler bile gelecek yöneticilerin yapabileceğini bir şey kalmaz….

  1. @Bursalı yorumuna yanıt olarak

   Play off mu?🤭🤣😂 Lan sen kümede kal da, şampiyon olmuş kadar sevinelim. Play iff diyo yaa. Bu da ekip lideri gibi üflemiş gene. Paf küf.

 7. Takım ne halde şu alçaklara bak yangına körükle giden reziller yorumlara bak hepsi seviyesiz kişiler hepsi çorbacılar utunmanız yok

 8. Rezil bir isim rezil karar sportif direktör getirene kadar adam gibi bir beyin takımı kur eskilerden bi tanede adam akıllı teknik adam getir bitmiştir deniz vizyonu nedir ki emin hata yapmaya doymuyor

 9. Denize ayrı para teknik direktöre ayrı para giden hocalara tazminat ayrı para gelen 17 çöpe ayrı para.İyi yere dükkan açmışık.

 10. Bursaspor nasıl çöküşe sürüklendi, her beraber hatırlayalım ve düşünelim:

  – Sezon planlaması düzgün yapılmadığı için (bu kısma dikkat) dış transferler ağırlıklı olarak transfer döneminin sonunda gerçekleşti (neden yıllardır sezonun ilk maçlarını kazanamıyoruz sorusunun cevabı olabilir).
  – Transfer tercihleri genellikle takım kadrolarında düşünülmeyen/kadro dışı bırakılan oyunculardan yana kullanıldı (özellikle de 2016 itibariyle).
  – Takıma katkı sağlayan, verim alınabilen az sayıda hoca ya da oyuncu, takıma küstürüldü (ıslıklanmak, kadro dışı bırakılmak, kovulmak ya da sözleşmenin yenilenmemesi).
  – Ve en büyük neden de şu: “nasıl olsa 1 seneye çıkarız” rehavetine kapıldık ve rakiplerimizi küçümsedik.

  Özetle, her sene oturan takımı bozduk ve “futbol sahada oynanır” anlayışından uzaklaştık. Bakmayın Bursaspor’un bu durumda olduğuna, şu anda Türkiye’de birçok kulüp aslında aynı durumdan muzdarip. Ülkenin 3 büyüğü denen İstanbul takımlarının her birinin milyarlarca TL borcu var ve yukarıda bahsettiğim maddeler onlar için de geçerli durumda. Yani Bursaspor’un sonu ne olur, nasıl olur bilemem, umarım bir Gaziantepspor, K. Erciyesspor gibi olmayız ama ben genele baktığım zaman Türk futbolu için parlak bir gelecek göremiyorum.

 11. KEMBO isimli oyuncuya 1.250.000 avro verip sezonun ikinci yarısında oynatmamış ve küme düşmüştük.O zaman ki yönetimi’SİZ FABRİKANIZA BU MEBLAĞI ÖDEYECEK VE ALACAĞINIZ MAKİNAYI ÇALIŞTIRMADAN ÇÖPE ATTARMISINIZ,demiştim.
  ADANUR kardeşim içinde şunu söyleyeyim.Siz şantiyenize alduğınız malzemeyi kullanıp-sker atarsanız o işten kazançlı çıkarmısınız.Asla.

  ATA SÖZÜ:Bin defa ölç,bir defa biç.PERTEV efendinin peşrevleri ile bu iş olmuyor Emin kardeşim.KILAVUZUNU DOĞRU SEÇ.Hem sen rahat et hemde biz edelim.

 12. biri de emin adanura potansiyele yüksek biri demiş hı hı inşaat sektöründe olabilir ama iyi bir iş adamı ve yönetici şunu bilir ki bilmediği bir işe girişiyorsa ki böyle bir şey mümkün değil mutlaka bilen birilerini göreve getirir. hatada ısrar etmek hele hele sözkonusu bile olmaz. bu yönetimin diğer yönetimlerden ne farkı var birisi söylesin! yanlış ve boş transferleri menajerlere yaptırmak her yönetimin bursasporu borç ve başarısızlık batağına sürüklemesinin yegane sebebi değil mi? kayseri başkanı ne demişti biz futbolcuyu tarlasından alıyoruz! aracılarla hokkabazlarla dansa devam. başkan hayrettin başkan çok iyi niyetli o yanlış adamlar almış olabilir diyordu hay iyi niyetiniz batsın ali aydan beri iyi niyet masalı tutturmuş gidiyor herkes. kimsenin parasını kuruş bıraktığı yok! bu kazmaları nasıl gönderirsin bu saatten sonra kim kaç paraya alır? bursasporu iliklerine kadar yanlış ve gereksiz adamlar sarmış. sadece yönetici değil ali aköz gibi yardımcı sözde antrenörler dahil buna! ptt liginin mantığı bellidir mücadeleci isteyen adamları alacaksın. para için alınan sönmüş yıldızları ya da vasat altı emeklileri değil. tahta kapalı iken gençler iyi götürüyordu ışık vardı şimdi küme düşeceğiz alt ligte yazıklar olsun. daha fazla batırmadan transfer falan yapmadan gidin gidin gidin!

 13. Sözlerin kifayetsiz kaldığı günlere geldik.
  Koskoca takımı bu hallere düşürenler acaba vicdanlarına nasıl hesap verecekler…

 14. Daha sezon yarı bile olmadan acaba
  Beş hoca değiştiren başka bir takım Varmı?
  Bu gidişle kendi Rekorumuzu gen biz kıracağız

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu