Değerli Bursa Milletvekillerimiz

Mehmet Müezzinoğlu,

Efkan Ala,

Emine Yavuz Gözgeç,

Cemalettin Kani Torun,

Hüseyin Şahin,

İsmail Aydın,

Zekeriya Birkan,

Hakan Çavuşoğlu,

Bennur Karaburun,

Muhammet Müfit Aydın,

Osman Mesten

Lale Karabıyık,

Ceyhun İrgil,

Orhan Sarıbal,

Erkan Aydın,

Nurhayat Altaca Kayışoğlu

İsmet Büyükataman,

Kadir Koçdemir

Değerli Vekillerimiz…

Konu artık sportif boyuttan çıktığı için artık sizin devreye girmeniz gerekiyor

Kısaca durumu özetlemek istiyorum.

İNTİKAM CEZALARI

Federasyon seçimlerinde ve şike sürecince mevcut federasyon başkanının yanında yer almayan Bursaspor Kulübü 5 yıldır “İntikam cezaları” almaktadır. Ceza unsuru olarak gösterilen gelişmelerin emsalleri ve daha da fazlalarının başka stadlarda yaşandığını ve buna karşı ceza verilmediği veya çok hafif cezalarla geçiştirildiğini sürekli görmekteyiz.

Buna karşın Bursaspor ceza alsın diye alenen ortam oluşturulmaktadır. Bursaspor kulübüne, futbolcusuna ve taraftarına tuzaklar kurulduğunu net olarak yaşıyoruz.

CEZA VERMEK İÇİN TUZAK KURULUYOR

Son olarak Bursaspor’un her maçında taraflı yönetim gösterdiği bilinen, Bursasporluları tahrik eden  H.G isimli hakemi  Fenerbahçe maçı öncesi atayanların niyetleri karar açıklandığında tüm şehirde anlaşıldı. Taraftarlar bu tuzağa düşmemek için kendilerini kontrol ettiler ve taşkınlık yapmadılar. Ama abartılarak hazırlanan rapor ile Bursaspor kulübü yine çok ağır bir ceza aldı.

BURSA’NIN SİZDEN BEKLENTİSİ

Seçim dönemlerinde boynunuzda Bursaspor atkısı ile oy istediğiniz Bursasporlular da şuan sizden destek bekliyor.

Siz vekillerimiz eğer sizleri meclise gönderen şehri, futbol arenasında temsil eden Bursaspor’un hakkını savunmazsanız, bu ve bundan sonraki maçlarda bu tuzaklar kurulmaya devam edecek. Size oy vermiş olan iki, aileleri ile birlikte üç milyon Bursalının hakkını aramanız doğal olarak bekleniyor. Bu haksız cezaların kaldırılması için lütfen elinizden geleni yapınız…

Bizlerde bu süreçte kim ne yapacak veya yapmayacak takipte olacağız…  

Tarık ÇAPÇI / Bursa.com

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu