De Sutter, Jorquera ve Hosogai yok!

Hamza Hamzaoğlu Konya kadrosuna De Sutter, Jorquera ve Hosogai‘yi almadı. THY’ye ait özel uçakla Yenişehir’den Konya’ya gidecek olan Bursaspor da 18 futbolcu yer alıyor.

Hareket öncesinde açıklamalarda bulunan  Harun Tekin, “Yeni hocamız geldi. Maça iyi hazırlandık. Zor durumdayız bunu biliyoruz. İnşallah oradan 3 puanı alıp Bursa’ya döneceğiz” dedi.

Kaptan Serdar Aziz ise “Zor bir süreçten geçiriyoruz. Gerçekten işimiz kolay değil. Konyaspor kendi sahasında iyi oynayan bir takım.  Elimizden geleni yapacağız. Hocamızda inşallah bizim için hayırlısı olur. Zaten tanıdığımız bir isim. Onun için de iyi bir başlangıç olur ve inşallah deplasmandan galibiyetle döneriz. Ardından kupa maçımız da var. İlk yarıyı 3’te üç yaparak kapamak istiyoruz” dedi.  

Teknik Direktör Hamza Hamzaoğlu ise “Çalışmalarımızı tamamladık .İyi durumdayız. İnşallah yarın da iyi bir başlangıç yaparız. Çünkü iyi başlamak önemli ama sahada yapacaklarımız benim için daha önemli. Neler yapabildiğimizi görmek istiyorum. İnşallah iyi bir sonuçla döneriz” dedi. 

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu