CHP Bursa Milletvekillerinden Bursaspor’a ziyaret

Başkan Ali Ay, Milletvekilleri Ceyhun İrgil ve Erkan Aydın’a kendilerini ziyaret etmelerinden dolayı mutlu olduklarını ifade ederek teşekkür etti. 

CHP Bursa Milletvekili Erkan Aydın ise yaptığı açıklamada yeni yönetim kurulunun Bursaspor’un yaşadığı zorlukların üstesinden gelebilecek güçte olduğunu belirtti.

 Passolig uygulaması olduğu halde neden kulüplerin cezalandırıldığını da anlamadığını belirten Aydın şu ifadeleri kullandı; “Öncelikle yeni yönetim kurulunuz hayırlı olsun. Hem size hem yöneticilerinize hem de Bursa’ya hayırlı olsun. İçinde bulunduğumuz ortamı biliyoruz. Başakşehir maçından sonraki ceza Bursa kamuoyunun çok büyük tepkisine neden oldu. Biraz orantısız da ceza oldu. Passolig  neden çıktı? Burada taşkınlık yapanları kişisel olarak tespit için çıktı. İki çakmak, madeni para atan kişinin kamerayla tespiti çok kolay. Zaten çıkış amacıydı bu. Şimdi bunu yapmayıp kulübe ceza verilmesi biraz ağır karar. Bursaspor’un durumu ortada sanki bir darbe daha vurmaya yönelik veya daha önceden başka şeylerin hesaplaşması gibi akla başka sorular gelmiyor değil. Bu zorlukları yeneceğimize inanıyoruz. Neticede kolayı herkes yapıyor önemli olan zoru başarmak. Yönetiminizin de çok kuvvetli olduğunu, bu konuya da dört elle sarılıp bu zor günler Bursaspor’un atlatacağına inanıyoruz. Biz hem şahıs hem de partimiz olarak her zaman yanınızdayız. Elimizden ne geliyorsa 7/24 yapmaya hazırız. Bu şehrin en önemli marka değeri Bursaspor. Tekrardan bir facia veya sıkıntı yaşamaması lazım. Hele ki 2010 yılındaki şampiyonluktan sonra. Bu konuda hep birlikte el birliği ile Bursaspor’u hak ettiği yere getiririz.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu