Çalışıyorlar!

Bursasporlu futbolcular, verilen arada evlerinde yaptıkları antrenmanlarla kondisyonlarını korumaya çalışıyor.

Tüm dünyayı etkisi altına alan koronavirüs (Covid-19) salgını nedeniyle Avrupa’da olduğu gibi Türkiye’de de liglere ara verilirken, sporcular boş durmuyor. Verilen arada formlarını korumak isteyen sporcular, evlerinde yaptıkları antrenmanlarla çalışmalarını sürdürüyor. TFF 1. Lig’in de ertelenmesiyle ilk olarak çalışmalarına yarına kadar ara veren Bursaspor’da futbolcular da antenmanlarına bireysel olarak devam ediyor.

FORM TUTUYORLAR

Formalarını korumak isteyen yeşil beyazlı futbolcular, arayla birlikte aileleriyle zaman geçirirken, yaptıkları çalışmalarla da kondisyonlarını korumaya çalışıyorlar. Bursaspor Kulübü de evde antrenman yapan futbolcularının çalışmalarını sosyal medya hesabından paylaşmaya devam ediyor. Yeşil-beyazlı ekibin Twitter hesabında Jani Atanasov ve Cüneyt Köz’ün evde yaptıkları antrenman videoları paylaşıldı. Ukraynalı golcü Yevhen Seleznov da evinin balkonunda yaptığı çalışmayı Instagram hesabından takipçileriyle paylaştı.

3 Yorum Onay bekleyen yorum yok

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu