Bursaspor’dan Salih Dursun’a destek

4 kırmızı kartın çıktığı Galatasaray Trabzonspor maçında, Trabzonsporlu futolcular adeta isyan etti. Verilen kararlar karşısında çileden çıkan Salih Dursun maçın hakemi Deniz Atel Bitnel’in yere düşürdüğü kırmızı kartı alıp hakeme gösterdi ve dışarı çıkmasını işaret etti. 

Galatasaray-Trabzonspor maçının ardından Bursaspor Kulübü resmi twitter hesabından bir mesaj paylaştı. Paylaşılan mesajın ardından A Spor kanalında canlı yayınlanan programda eski hekemlerden Erman Toroğlu Bursaspor Kulübünün bu açıklamasından dolayı tebrik etti. 

Maçın son dakikalarında Cavanda’nın kırmızı kart görmesinin ardından karara sinirlenen Salih Dursun, Deniz Ateş Bitnel’e kırmızı kart göstermişti.

Canlı yayında A Spor kanalına bağlanan Bursaspor Başkanı Ali Ay: “Bizim söylemek istediklerimizi Salih, bir hareketiyle herkese gösterdi. Salih Dursun artık bizim evladımız. Ona çok teşekkür ediyoruz. Allah bütün Anadolu kulüplerinin yardımcısı olsun” ifadelerini kullandı.

Bursaspor’dan da Salih Dursun’a destek geldi. Bursaspor twitter’dan Salih Dursun Trabzonspor’un değil, artık Anadolu’nun sembolüdür ve artık bizim de evladımızdır.” mesajı attı.

Bursa.com

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu