Bursaspor’da yeni yönetim!

Resmi internet sitesinden yapılan açıkalama şöyle: İstifalarını kulübümüze yazılı olarak sunan Mustafa Orhan, Hüseyin Akdemir, Osman Malakçı ve Mustafa Vardar'ın istifaları kabul edilmiş, tüzüğümüz gereği Yönetim Kurulu Yedek Listesi'nde yeralan üyelerimize çağrı yapılmıştır.

Sayın Nejat Çölek, Sayın Kemal Kirevetözen, Sayın Ertuğrul Yavuz ve Sayın Ahmet Zıngır'ın Yönetim Kurulu Asıl Üyeliği'ne kabulleri karar altına alınmıştır.

Değişikliğin ardından gerçekleştirilen yönetim kurulu toplantısında, görev dağılımı da yeniden düzenlenmiştir.

Bu doğrultuda Sayın Nejat Çölek İdari Asbaşkan olarak, Sayın Ertuğrul Yavuz Federasyon Temsilcisisi ve Dış İlişkiler Sorumlusu olarak, Sayın Ahmet Zıngır Reklam ve Pazarlama'dan Sorumlu Asbaşkan olarak ve Sayın Kemal Kirevetözen de Yönetim Kurulu Üyesi olarak görevlendirilmişlerdir.

Bu arada bu dönem ihdas edilen Başkan Vekilliği görevi de kaldırılmıştır.

Yönetim Kurulu toplantısında ayrıca takımımızın ligdeki durumuyla ilgili değerlendirme de büyük bir hassasiyetle ele alınmıştır. Teknik Direktörümüz Ersel Uzgur'un sorumluluğunda, oyuncu kadromuzun kalite ve potansiyeline de güvenerek, ilk yarının sonuna dek oynayacağımız karşılaşmaları kazanacağımıza olan inancımız tamdır.

Yönetimimiz ayrıca, camia olarak verdiğimiz bu önemli sınavdan, Bursa'nın bütün değerleriyle dayanışma duygusu içinde hareket ederek başarıyla ayrılacağımızı düşünmekte, taraftarımızın da bu duyguyla, sadece takımını destekleyerek, zor günlerin aşılmasında, geçmişte olduğu gibi bugün de önemli bir rol oynamasını beklemektedir.

Saygılarımızla.

 

Bursaspor Yönetim Kurulu

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu