Bursaspor’da çalışmayı kim istemez!

Recep Bölükbaşı döneminde aldığı teklifi kabul etmemekle doğru bir karar verdiğini belirten Adnan Örnek, “Yönetimle görüştük, süre istedim. Biz formasını giydiğimiz kulüpte görev yapmaktan onur duyarız” dedi. 

Cumartesi günkü Eskişehirspor ile Bursaspor arasındaki mücadeleyi izleyenler arasında sürpriz bir isim de vardı. Milli Takımlarda görev yapan ve son günlerde ismi Bursaspor altyapısı için geçen Adnan Örnek, kritik 90 dakikayı pür dikkat takip etti. Olay Spor’un sorularını yanıtlayan genç teknik adam, Bursaspor yönetimiyle bir görüşme yaptığını doğruladı. Recep Bölükbaşı döneminde aldığı teklifi kabul etmemekle doğru bir karar verdiğini ifade eden Örnek, “Hayırlısı olmuş o dönem. Projeyi, uzun vadede çalışmayı seven birisiyim. İyi ki gelmemişim” diye konuştu. 

NEDEN OLMASIN!

Şuan kendisine sunulan teklifin oldukça iyi olduğunu da ifade eden Adnan Hoca, “Güzel bir teklif yaptılar. Düşünmek için süre istedim. Fatih Hoca’nın burada söyleyecekleri tabii ki çok önemli. Bu işin zamanı var. Ancak insan formasını giydiği kulüpte çalışmak ister. Biz her zaman Bursaspor’a bir şeyler katmak için uğraştık. İnşallah olur. Neden olmasın. Bursaspor’da görev yapmaktan onur duyarız” dedi.

HARUN İYİ GİDİYOR

Bursaspor’dan Milli Takım’a alınması gündemde olan isimler hakkında da bilgi veren Örnek şunları söyledi: “Fatih Hoca hep şunu söylüyor; Milli Takımın kapısı her zaman herkese açık. Bütün ligleri, bütün oyuncuları tarıyoruz. Serdar Aziz Milli Takım oyuncumuz. Kaleci Harun’un performansı iyi gidiyor. Bursaspor’u zaten yakından takip ediyoruz. Önümüzde 2,5 aylık gibi bir süre var. Çalışan, iyi olan, kendini gösteren her oyuncuyu bu formayı giyecektir.”

Olay

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu