Bursaspor’a salon desteği

Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey yaptığı açıklama Bursa’da doğan ve doyan herkesin maddi manevi olarak Bursaspor’a sahip çıkması gerektiğini vurguladı.

Bozbey açıklamalarında şu ifadeleri kullandı;  “ Bu akşam güzel bir akşam yemeğinde bir araya gelmiş bulunuyoruz. Bursaspor ile bundan sonra yapacağımız ortak projeleri görüşüyoruz. Barış Spor Salonu’nun Bursaspor basketbol takımına tahsisi için protokole imza attık.  Bursa’da doğan ve doyan herkes Bursaspor’a sahip çıkmalı. Sadece manevi değil maddi olarak da bu desteğin verilmesi gerekiyor. Kendimde aynı sorumluluğu hissediyorum. Bursaspor başarılı olursa Bursa markası da başarılı olacaktır. Her zaman örnek verdiğim Barcelona takımı. Spor takımıyla marka olmuş bir kent. İspanya’ya giden birçok kişi Barcelona futbol veya basketbol takımının stadyumunu ve müzesini geziyor. Bursa’da neden olmasın? Bursaspor markası uluslararası turnuvalarda başarıya ulaştırabilirsek o zaman kentimiz de kazançlı çıkacaktır. Sanayicimiz, esnafımız, işadamlarımız da burada kazançlı olacaktır. Bursa’da daha fazla turistik alanlar olacaktır. Bursaspor’a gönülden sahip çıkma duygusunu göstermeliyiz. Cumartesi günü Tofaş Spor Salonu’nda basketbol takımımızın çok güzel bir maç organizasyonu var. Konser de olacak. Tüm sporseverleri salona bekliyoruz. Basketbol takımımıza şampiyonluk yolunda başarılar diliyorum.

 

BAŞKAN BÖLÜKBAŞI: “NİLÜFER BELEDİYESİ HER ZAMAN YANIMIZDA”

Başkan Recep Bölükbaşı ise Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey’e kulübümüze vermiş olduğu katkılardan dolayı teşekkür etti.

Recep Bölükbaşı yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı; “ Bursaspor, bizim incimiz. Türkiye’nin en büyük şehir kulübü. Güzel şeyler yapmak istiyoruz. Geçtiğimiz sezon yaptık bu sezon futbolda iyi bir başlangıç yapamadık. Bursaspor’a geçtiğimiz yıllara kadar hep futbol kulübü gözüyle bakıldı. Bu bakışı değiştirelim istedik ve voleybol branşımızın yanına geçtiğimiz sezon basketbol branşını kurarak bu adımları attık.  Bursaspor böylelikle daha da büyüdü. Basketbola da iyi ki girmişiz. Bursa son zamanlarda salon sporlarında eksik kalmıştı. Yeni yeni spor salonları hareketlenmeye başladı. Başkanımız Bozbey sağ olsunlar bizlere çok büyük destek veriyorlar. Kendisinden Allah razı olsun. Özlüce’de yeni bir antrenman sahasını yapıyorlar. Önümüzdeki günlerde de 400 metrekarelik bir yeri Bursastore yapmamız için bizlere tahsis edecekler. Bunun lansmanını da yapacağız. Bugün de bizleri biraraya getiren Başkanımıza ve Nilüfer Belediyesi çalışanlarına çok teşekkür ediyorum. Bursaspor’dan yardımlarını hiç esirgemiyorlar. Hep yanımızda oluyorlar. ”   

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı