Bursaspor’a Gürsu heyetinden ziyaret

Başkan Ali Ay, Bursaspor’un bu kentin ortak değeri olduğunu vurguladı. Ziyaretlerden dolayı mutlu olduklarını belirten Başkanımız Ali Ay, “Bu birlik ve beraberliği gördükçe moral ve motivasyonumuz yükseliyor” dedi.

 

BAŞKAN ALİ AY: “ BURSASPOR İYİ OLURSA ŞEHRİMİZ KAZANIR”

Başkan Ali Ay ziyarette yaptığı konuşmada şu ifadelere yer verdi; “ Öncelikle bizleri ziyaret etmenizden dolayı oldukça mutlu olduğumuz belirtmek istiyorum. Arkadaşlarımız ile kongre öncesinde bu işe soyunalım dedik. Kulübümüzü belli bir noktaya getirelim ondan sonrada diğer arkadaşlarımıza teslim edelim dedik. Çok iyi bir yönetim kurulumuz var. Hepsi canla başla çalışıyor. Gelenimiz, gidenimiz çok oluyor. Biliyorsunuz benim fabrikamda Gürsu’da yer alıyor.  Herhalde Bursaspor’umuza biraz katkıda bulunacaksınız. Sağ olun, var olun. Bursaspor şehrimizin ortak paydası. Bursaspor güzel olur, iyi olursa şehrimiz kazanır. Şehrimiz kazanırsa herkes kazanır. Onun için bizde gerekli çalışmaları yapıyoruz. Durumumuz birazcık vahim. Bu işin üstesinden geleceğiz inşallah. Çünkü bu birlik ve beraberliği gördükten sonra moral motivasyonumuz yükseliyor. İnşallah bundan sonraki sezonlarda borçlarımız azalacak ve ardından şampiyonluğa oynayan bir takım yaratacağız.”  

 

IŞIK: “HERKES TAŞIN ALTINA ELİNİ KOYMALI”

Gürsu Belediye Başkanı Mustafa Işık ise ziyarette yaptığı konuşmada Bursaspor için herkesin taşın altına elini sokması gerektiğini vurguladı. Işık, “ Öncelikle kongreniz hayırlı uğurlu olsun. Biz tabii ki Gürsu’muzdan Bursaspor başkanının çıkması adına mutluyuz, gururluyuz. Birlik ve beraberlik içerisinde herkes elini taşın altına koyması gerekir diye düşünüyorum. Çünkü tek başımıza bu işi yapamayız ama birlik olursa hem Bursa kalkınır hem de Bursaspor’umuz kalkınır. Ben Ali ağabeyin ticarette gösterdiği başarıyı Bursaspor’da da göstereceğine inanıyorum. Bursaspor’un daha güzel yerlere geleceğine inanıyorum” dedi.

 

AYDIN: “ BİZE DÜŞEN NEYSE YAPACAĞIZ”

GÜRSAB Başkanı Yunus Aydın ise yaptığı konuşmada, “Başkanlığınız ve yönetiminiz şahsınız ve kulübümüze hayırlı olsun. Gürsu Organize Sanayi Bölgesi’nden başarılı bir sanayicinin kulüp başkanı olması bizleri onurlandırmıştır. Elimizden gelen ne varsa, neler yapabileceğimiz konusunda Gürsu halkı ve sanayicilerimiz ile bir çalışma içerisine girip, bizlere düşen neyse yapacağız. Başarılı olacağınıza inanıyoruz. İş hayatınızda gösterdiğiniz başarıyı burada da göstereceğinize inanıyoruz” dedi.  

 

YILDIRIM: “ BURSASPOR SİZLERLE ÖZLENEN GÜNLERE GELECEKTİR”

Adalet ve Kalkınma Partisi Gürsu İlçe Başkanı Mustafa Yıldırım ise “Bizim için çok büyük bir gurur oldu Gürsu’dan bir temsilcini Bursaspor başkanı olması. Bu mutluluğu birlikte yaşayalım istedik. Hem teşkilatımız, hem belediyemiz hem de GÜRSAB ile birlikte geldik. Sinerji ile birlikte inşallah Bursa’da birliği beraberliği sağlayacaksınız. Bursaspor’u özlenen günlere, şampiyonluğa yeniden taşıyacaksınız inşallah. Çalışmalarımızda başarılar diliyoruz” dedi.  

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu