Bursaspor yemekte buluştu

EMİN İMEN: “ SONSET FİRMASINA ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUZ”

Baş Antrenörümüz Emin İmen, Kadın Voleybol takımımızın tek sponsoru olan Sonset firmasının sahibi Emre Ay’a teşekkürlerini ilettiği konuşmasında,  “Emre Bey’e teşekkür ediyorum. Bu sezon ki tek sponsorumuzdu.  Hem bursa firması hem de isim olarak voleybola çok uygun oldu. Emre Bey Bursaspor’u çok seven Bursaspor sevdalısı. İnanıyorum ki destekleri ilerleyen dönemde de devam edecek. Kendisine takımım adına teşekkürlerimizi sunuyor ve iş hayatında başarılar diliyoruz” dedi.

EMRE AY: “ BURSA’NIN DEĞERLERİNE SAHİP ÇIKMAK ASLİ GÖREVİMİZ”    

Sonset Cafe & Restaurant’in sahibi Emre Ay, Bursa firması olarak Bursaspor’un Kadın Voleybol takımına sponsor olmanın mutluluğunu yaşadıklarını dile getirdi. Ay, “Biz öncelikle Bursa markasıyız. Bu nedenle Bursa’nın ve Bursaspor’umuzun tüm değerlerine sahip çıkmak bizim asli görevimiz. Bu sezon takımımızın yanındaydık. Bundan sonra da gücümüz yettiğince kızlarımızın yanında olmaya devam edeceğiz. Takımımız bu sezon adeta son sette Play-Off’u kaçırdı. İnanıyoruz ki önümüzdeki sezon takımımız kendisine yakışan üst lige yükselecektir. Bursa firması olarak Bursaspor’umuza gerek voleybol gerek basketbol ve gerekse diğer branşlarda olan desteğimiz devam edecek” dedi.       

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu