Bursaspor, Şahinkaya Okulları’na konuk oldu

Basketbol takımının Reklam ve Pazarlama Sorumlusu Nedim Hızlıateş ile kaptan Serhan Kavut ve Kerem Gülmez panelde öğrencilerin sorularını yanıtladılar.  

Paneli Basketbol takımı Pazarlama Sorumlusu Nedim Hızlıateş yönetirken öğrenciler sporcularımızın yaşamlarından hedeflerine kadar merak ettikleri birçok soruyu basketbolcularımıza sordular. 

Kaptan Serhan Kavut, Bursaspor’un kurulması ile birlikte basketbol sevgisinin kentte yeniden hissedilmeye başladığını ifade etti.

Taraftarların takıma inanılmaz bir destek verdiğini belirten Serhan, “ Takımımızın tamamına yakını Bursalı sporculardan kurulu. Bursaspor’un başarısı için Şemşettin Baş hocamız ile çok çalışıyoruz. Şuanda kendi bulunduğumuz grupta lider konumundayız ve inşallah sezon sonunda bir üst lige çıkan 2 takımdan birisi olmak istiyoruz. Maçlarımız çok güzel bir atmosferde oynanıyor. Arkadaşlarınızdan bazıları maçlarımıza gelmişler. Burada yer alan herkesi aileleriyle birlikte salona bekliyoruz. Sizlerin bizlere vereceği destek çok önemli” dedi.

Serhan, basketbol kariyerinin artık sonlarına geldiğini ve aktif sporculuk yaşamını noktaladıktan sonra parkelerden kopmak istemediğini ve antrenörlük hayatına atılmak istediğini belirtti.

Genç forvetimiz Kerem Gülmez ise basketbol hayatının başında olduğunu en büyük hayalinin Genç Milli takım düzeyinde giymiş olduğu ay-yıldızlı formayı A Milli takım düzeyinde de giymek olduğunu belirtti.

Küçük yaşlarda futbolcu olma hayalinin olduğunu ancak annesinin isteği ile basketbola başladığını belirten Kerem, “ Bursaspor Kulübü’nde oynuyor olmaktan dolayı çok mutluyum. Bursaspor’un hedefleri çok büyük. Adım adım bu hedeflere yürüyoruz. İnşallah Bursaspor ile büyük başarılara imza atıp, A Milli takım formasını giymek istiyorum” dedi.

DÜZCE BELEDİYESPOR MAÇININ BİLETLERİ 5 TL

TB2L B Grubu’nda lider konumunda bulunan Bursaspor, Pazar günü saat:16:00’da Atatürk Spor Salonu’nda Düzce Belediyespor ile karşı karşıya gelecek.

5 TL fiyatla satışa sunulan biletleri taraftarlar, Bursastore Altıparmak ve Nalbantoğlu şubelerinden maç günü ise Atatürk Spor Salonu bilet gişesinden satın alabilecekler.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu