Bursaspor iyi başladı 3-0

Maça iyi başlayan Bursaspor Dilek Bataray ve Dilara Dağyar ile bulduğu sayılar ile ilk teknik molaya 8-4 önde giren taraf oldu. Setin ikinci bölümünde kaptan Bahar’ın sayıları ile farkı açan Bursaspor ikinci teknik molaya 16-8 önde girdi. Setin son bölümünde file üstü hakimiyeti ve servislerden bulunan sayılar ile 20 dakika süren ilk seti 25-11 Bursaspor kazandı.

Karşılaşmanın ikinci setine de yeşil beyazlılar çok iyi başladı. File üstü hakimiyetini devam ettiren Bursaspor ilk teknik molaya 8-3 önde girdi. Bursaspor oyundaki hakimiyetini setin ikinci bölümünde de devam ettirdi. Rakibine kolay sayı şansı tanımayan Filenin Timsahları ikinci teknik molaya 16-7 önde girdi. Setin son bölümünde Dilara Dağyar, Dilek Bataray ve Yasemin’in blok ve smaçlarıyla 24 dakika süren seti 25-12 kazanıldı.

Son sette de oyunun tamamen hakimi olan Bayanlar 23 dakika süren 3.seti 25-15 maçı da 3-0 kazanarak sezona iyi bir başlangıç yaptı

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu