Bursaspor fire vermedi 0-3

Beştepe Spor Salonu’nda oynanan mücadeleyi Bursaspor Amatör Şubelerden Sorumlu Asbaşkanı Halil Özyürek, Genel Müdür Yardımcısı Erhan Başoğlu ile 10 kadar Bursaspor taraftarı takip etti.

 

Mücadeleye İrem, Dilek Erken, Dilek Bataray, Dilara Dağyar, Bahar Ekinci (L: Sedef Sazlıdere) ile başlayan Timsahlar, Dilara’nın etkili servisleri ile ilk teknik molaya 8-3 önde giren taraf oldu.

 

Setin ikinci bölümünde Bahar, Yasemin ve Dilek Bataray’ın file üstünden vurduğu smaçlar ile sayı bulan Bursaspor farkı açtı ve ikinci teknik molaya 16-6 önde girdi.

 

Filenin Timsahları 21 dakika süren ilk seti 25-12 kazandı. Setin son sayısında ters düşen Sevdenur sol dizinden sakatlanarak oyuna devam edemedi.

 

Bursaspor mücadelenin ikinci setine Hale Kantarcıoğlu’nun etkili servisleri ve file üzerinde Dilek Bataray ve Dilara’nın blokları ile başladı. İlk teknik molaya Filenin Timsahları 8-1 önde girdi. Mücadelenin ikinci bölümünde Yasemin ve Dilek Erken’in smaç sayıları ile farkı açan Bursaspor ikinci teknik molaya 16-6 önde girdi. Setin son bölümünde de rahat oyununu sergileyen Filenin Timsahları 20 dakika süren ikinci seti de 25-12 kazandı.

 

Maçın son setine ev sahibi ekip ilk iki sete oranla daha iyi başladı ancak Bursaspor toparlandı ve ilk teknik molaya 8-5 önde girdi. Setin ikinci bölümünde Yasemin’in etkili servisleri ile sayılar bulan Timsahlar ikinci teknik molaya 16-10 önde giren taraf oldu.  

 

Setin son bölümünde Dilek Erken’in smaçları, Yasemin’in blokları ile Filenin Sultanları bu seti de 25-12 kazandı ve 3-0’lık sonuçla ligdeki 5.galibiyetini aldı.

 

MAÇMETRE

 

SALON: Beştepe

 

HAKEMLER:Asuman Edincik, İlknur Çakar

 

ODTÜ: Aslı Onursal, Sera Erişek, Gülece Güler, Dilek Çağlayan, Ece Uzunoğulları, Ecem Uzunkulaoğlu (L: Pınar Çiçek) (Yedekler: Zeynep Şababoğlu, Selin Ernam, Merve Morkoyun)

 

BURSASPOR: İrem Özgür, Dilek Erken, Dilek Bataray, Dilara Dağyar, Bahar Ekinci (L: Sedef / Meyra) ( Yedekler: Buse Özden, Sevdenur Köksalan, Hale Kantarcıoğlu, Yasemin Şahin)

 

SETLER:

1.Set: ODTÜ 12-25 Bursaspor (21 Dk)

2.Set: ODTÜ 12-25 Bursaspor (20 Dk)

3.Set: ODYÜ 12-25 Bursaspor (20 Dk) 

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı