Bursaspor Basketbol hazır

Bursaspor Tofaş Nilüfer Spor Salonu’nda bugün 2015-2016 sezonu poster çekimini gerçekleştirdikten sonra Mersin Büyükşehir maçının son hazırlıklarını gerçekleştirdi.

Antrenman öncesinde takımımız Türk bayrağı ile fotoğraf çektirerek 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nı kutladılar.

BAŞ; “ EVİMİZDE MAÇ KAYBETMEK İSTEMİYORUZ”

Başantrenör Şemsettin Baş yaptığı açıklamada sezona 2.5 ay boyunca çok iyi hazırlandıklarını ve Cumartesi günü oynanacak olan Mersin Büyükşehir Belediyespor müsabakasına tüm Bursasporluları beklediklerini belirtti.

Baş şu açıklamalarda bulundu; “ İki buçuk ayın üzerinde iyi bir hazırlık dönemi geçirdik. Her maç çok önemli. Kolay maç yok. Evimizde oynadığımız tüm maçları kazanmak istiyoruz. Mersin ciddi bir rakip. Kadrosunda 8-9 tane üst düzey oyuncu var. Taraftarımızın desteğiyle maçı kazanıp sezona iyi başlamak istiyoruz” dedi.

Takımın kadrosunda geçen sezondan sadece 2 sporcunun bulunduğunu belirten Baş, “ Takım olmak çok önemli. Bunu başarabilen takımlar sezon sonunda şampiyon oluyorlar. Bu yönde biraz zamana ihtiyacımız var. Yeni bir takımız. Geçen sezondan 2 tane oyuncumuz var ama ben iyi bir hazırlık dönemi geçirdiğimizi düşüyorum” dedi.

Konuşmasının sonunda taraftarlara seslenen Baş, “ Taraftarlarımız geçen sezon bizi çok iyi desteklediler. Bu sezon da bizim itici gücümüz olacaklardır. Biz taraftarımız ile çok daha iyi oynuyoruz. İnşallah bizi yalnız bırakmazlar. 7000 kapasiteli salonumuzda güzel bir günü onlarla birlikte geçiririz” dedi.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu