Bursalı hakemlerden Bursaspor’a ziyaret

Başkan Ali Ay ziyarette yaptığı konuşmada Bursaspor’u ekonomik yönden rahatlatmak için tüm yönetim kurulu üyeleriyle uğraş verdiklerini söyledi. “Bizlere çok güzel ziyaretler oluyor. Burada önemli olan  hem spor hem sanayici, hem taraftarlarımızla hem de şehrin ileri gelenleriyle birlik ve beraberliği sağlamak. Çıtayı yukarıya çıkartabilmek ama öncelikle çıtayı koruyacağız ondan sonra yukarıya taşıyacağız. Onun için de uğraş veriyoruz. Allah’a çok şükür şuana kadar iyi gittik. Herhalde bundan sonra da güzel olacak. Şu önümüzü açabilsek daha güzel işler yapacağız. Bütün işimiz gücümüz önümüzü açabilmek. Öteleyebilmek, inşallah bunu sağlayacağız. Merkez Hakem Kurulu, Disiplin veya Tahkim Kurulları’nda üyemiz bulunmuyor. Bursa için bu büyük bir eksiklik. Bu mevkilerde Bursalı spor adamlarının yer alması gerektiğini düşünüyorum” dedi. 

Hakem Özgür Cak, yaptığı konuşmada yönetim kurulumuza zorlu görevde başarılar diledi. Cak yaptığı konuşmada, “Daha önce defalarca ziyaretlerde bulunduk. Birçok kez burada bulunduk. Bursaspor yönetimleriyle, iletişimimiz oldu. Taban birlikleri içerisinde yönetici olarak görev aldık. Bu dönem çok farklı. Kendi içimizdeki konuşmalarda bu dönemin daha farklı olduğunu görüyoruz. Bursaspor’u kamuoyu ve sosyal medyadan gözlemliyoruz. Bir önceki dönemden büyük sıkıntılar olduğunu da maalesef ki öğrenmiş olduk. Sonuçta hepimiz bu işin bir parçasıyız. Yeni görevinizde sizlere kolaylıklar diliyoruz” dedi. 

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu