Bursa, Kızıl’a destek versin!

Çareyi yeni bir kongre ve bunun sonucunda da yeni bir Başkan ve yönetimde gören Bursasporlu Taraftarlar,  kulübü mevcut durumdan kurtaracak isim konusunda görüşlerini özellikle sosyal medyada dile getirirken, pazar akşamı Beyaz Tv’de yayınlanan Beyaz Futbol Programı’nda yorumcular Ahmet Çakar, Rasim Ozan Kütahyalı ve Sinan Engin’de bu konuya değindi.

Ünlü yorumcular Bursaspor’u düzlüğe çıkaracak isim olarak Levent Kızıl’ı dile getirdiler. Konu üzerinde uzun süre değerlendirmelerde bulunan yorumcular’dan Sinan Engin ise karşıt görüş belirtti. Programdaki bu yorumlar ile ilgili görüşlerini sosyal medyada paylaşan Bursasporlu taraftarlar ise genel olarak Levent Kızıl ismine karşı olmadıklarını, Bursaspor Başkanı’nın ancak Bursa kenti tarafından belirleneceğini vurgularken,  Başkan Adayının tüm şehrin desteğini alması halinde başarılı olabileceğini belirttiler. Bunun da İstanbul Medyasının önermesiyle değil, başkan adayının kentteki çalışmaları ile olabileceğinin altını çizen yeşil beyazlılar, “Başkan Adayı Bursa şehrinin birlikteliğiyle başarıya ulaşabilir. Bunun için de önce şehrin desteğini kazanmalı” şeklinde görüşlerini paylaştılar..

 

 

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu