BTD’den ziyaret

İlk olarak Genel Müdür Erhan Başoğlu’nu ziyaret eden heyet, Başoğlu’na başarı dileklerini iletti. Dernek Başkanı Kemal Gürman yaptığı konuşmada,  “Gece gündüz demeden arkadaşlarımız en küçük bir dirençte dahi sizin gücünüz olacaktır” dedi.   

Erhan Başoğlu, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek kısa bir konuşma yaptı. Dernek üyelerine seslenen Başoğlu,  “ Sizlerden şunu rica ediyorum. Sizlerin hepinizin çocukları Bursasporlu ama iyi eğitimler alsınlar. Eğitimi aldıktan sonra da sporu sadece oyuncu olarak yapmasınlar. Çok iyi oyuncu, çok iyi hakem olamayabilirler ama spor adamı olabilirler. Federasyonların çeşitli kademelerinde yer alsınlar. Federasyonların tahkim kurullarında, disiplin kurullarında keşke 10 tane Bursalı olsa hakkımızı daha fazla savunabilse. Lütfen büyüklerimden, kardeşlerimden rica ediyorum torunlarınızı, çocuklarınızı en iyi eğitimleri alarak spor dünyasında görev almalarını sağlasınlar. O zaman Bursaspor o kadar güçlü olacak. Tribünde zaten güçlüyüz ama bizim kurullarda da o kadar güçlü olmamız gerekiyor ki hakkımızın yenmemesi için. Beni onurlandırdığınız için sizlere çok teşekkür ediyorum” dedi.

Kemal Gürman Saruhan Başkanlığı’ndaki heyet daha sonra Başkan Ali Ay’ı makamında ziyaret etti.

Kemal Gürman Saruhan, yaptığı açıklamada Başkan Ali Ay nezdinden tüm yönetim kurulu üyelerine başarı dileklerini iletti.

Kemal Gürman Saruhan, “Her daim arkanızdayız. Ekibimizle birlikte sizlere söz veriyoruz.  Gece gündüz, hafta sonu demeden her zaman bizlerle yapacağınız istişarelerle sizlere destek olacağız ve birliktelikle beraber şampiyonlukları kaldırmak için kararlıyız” dedi.  

Başkan Ali Ay ise  ,“Hepinize hoş geldiniz diyorum. Daha önceki konuşmalarımızda da bahsetmiştim. Bu kulübün sahibi ben değilim. Bu kulübün sahibi taraftar. Burada sizleri görmekten çok mutlu oldum. Zaten aradan 15-20 gün geçsin mali tabloyu düzelttikten sonra tüm taraftar gruplarından ikişer, üçer kişiden oluşan temsilcileri çağırıp istişarelerde bulunmak istiyoruz. Bu kulüp eğer kalkınacaksa hep beraber kalkındıracağız” dedi.  

Ziyaretin sonunda Kemal Gürman Saruhan, Yeşil Bursa A.Ş. Başkanı Şükrü Çekmişoğlu ve Altyapı’dan sorumlu yönetim kurulu üyesi Ali Turan’a altyapıya verdikleri destekten dolayı çiçek takdim etti. 

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu