Biletlere İzdiham!

Bursaspor'un kadın ve çocuk taraftarları yarın oynanacak Kardemir Karabükspor maçı öncesi biletler için izdiham oluşturdu.

 

Bursaspor, ile Kardemir Karabükspor arasında yarın Atatürk Stadı'nda oynanacak karşılaşmayı yeşil beyazlıların cezası sebebiyle kadınlar ve çocuklar tribünlerde yerlerini alacak. Öğleden saatlerinden itibaren maçın oynanacağı Atatürk Stadı ve bazı noktalar önünde uzun kuyruklar oluşturan kadın ve çocuklara kocaları da eşlik etti. Bazı erkek taraftarlar ise eşleri için bilet kuyruğuna girdi. Gişelerden her taraftara 5 bilet verilirken, biletlerin büyük bir kısmı tükendi. Genç, yaşlı herkesin girdiği bilet kuyruğunda zaman zaman renkli görüntüler yaşandı.

 

Bursaspor'u her zaman desteklediklerini ifade eden bayan taraftarlar, "Biz her zaman tribünlerdeki yerimizi alıyoruz. Yarında takımımıza büyük destek vereceğiz. Yarınki maçın bir başka önemi daha var. Yarın 8 Mart Dünya Kadınlar Günü, takımımızın bize bu maçta galibiyet hediye etmesini istiyoruz" diye konuştu.

 

İHA

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu