Batalla sözleşmesi hakkında konuştu

 Yeşil beyazlı formaya değer katan futbolcuların ilk sırasında gelen Tangocu‘nun 2018 yılına kadar anlaşması bulunuyor. Bursaspor‘da Ali Ay yönetimi, yıldız oyuncunun sözleşmesini 1 yıl daha uzatmak için bir süredir temaslarını sürdürüyordu. Başkan Ay‘ın, Batalla’yla geçtiğimiz günlerde yine bir araya geldiği ve anlaşmanın 2019 yılına kadar çıkması yönünde teklifini yenilediği belirtildi. 

HİÇBİR ZAMAN SORUN OLMAZ

Batalla‘nın kendisine sunulan bu teklife olumlu yaklaştığı fakat, ‘Zamana bırakalım sayın Başkan. Zaten 1 yıl daha buradayım. Hayalimde futbolu Arjantin’de ilk formasını giydiğim kulüpte bırakmak var. Bunun için ilerleyen zamanda tekrar konuşuruz. Bursaspor’la aramızda zaten sözleşmeler sorun olmaz‘ dediği öğrenildi. 

SÖYLEŞİDE İFADE ETMİŞTİ

Kariyerinde en güzel günleri yeşil beyazlı kulüpte yaşayan Batalla geçtiğimiz ay Uludağ Üniversitesi’nde katıldığı Kariyer Fuarındaki söyleşide bunu yenilemişti. Batalla kendisini sorulan ‘Başka kulüpte oynamak isteseydin hangi kulübü tercih ederdin?’ sorusuna, ‘Başladığım yere dönmek beni çok mutlu ederdi. Arjantin’de altyapının ilk günlerimi yaşadığım kulübüme geri gidebilirsem mutlu olacağım. Gitmek istediğim yer, başladığım yer olacak’ yanıtını vermişti.  

Olay

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu