Batalla hamleleri!

Bursaspor yönetimi Pablo Martin Batalla’yı bir kez daha renklerine katmakta kararlı. Yeşil Beyazlı yönetim Beijing Guoan’la temaslarını sürdürürken, fiyat konusunda anlaşma zemini arıyor. Bonservis için ödeyeceği son rakamını 1 milyon 200 bin Euro’ya çıkan Bursaspor’a Çin’den gelen yanıt 2 milyon Euro olmuştu. Bursaspor Batalla’dan da kulübünün rakamı aşağı çekmesi için istekte bulundu. Bursaspor’da oynamak istediğini belirten Batalla kulübünden indirimde bulunması için ricacı olacak.

TAKASTA JOSUE KULLANILMIYORYeşil Beyazlılar bonservis rakamı istediği seviyeye çekemezse bu kez takas formülünü devreye sokacak. Buna göre Bursaspor iki oyuncuyu takas için teklif edecek.  Futbolcular içinde bonservisinin yüzde 25’i Bursaspor’da olan Josue yok. Porto Kulübü bu öneriye ‘Hayır’ yanıtı verdi. Josue’nin daha önce Çin’den gelen bir başka teklife olumsuz yanıt verdiği bildirildi. Öte yandan, Yeşil Beyazlılar Çin’de yıllık 1 milyon 600 bin Euro kazanan Batalla’ya da aynı ücreti verme taahhüdünde bulundu. 

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu