Batalla “Daum benim Bursasporluluğumu sorguladı!”

Batalla As TV’de katıldığı Markaj programında Bursaspor’dan ayrılışı ile ilgili “O gün ne söylediysem şimdi de aynı şeyleri söyleyeceğim. O dönemdeki hocam ile sorunlarımız oldu. Benim gerekli katkıyı vermediğimiz düşünüyordu. O zamanki kararım hem benim hem de Bursaspor’un yararı için olan bir şeydi. Benim burada takıma olan tutkum sorgulandı. Benim kasıtlı olarak iyi oynamadığım sorgulandı. Benim bu yöndeki düşüncelerim hoca ile tamamen farklıydı. Ben Daum ile konuştuğumda kendisine beni oynatmak istediği bölgede verimli olamayabileceğimi bu takımda yedek kulübesinde de oturduğumu, karoya giremediğim zamanlar olduğunu da belirttim. Takımıma faydalı olmak için her şeyi yapmaya hazırdım. İster kadroda isterse de kulübede” İfadelerini kullandı.

Batalla “Daha önce birlikte oynadığım Belluschi, Pinto ve Dzsudzsak ile anlaşabileceğim oyuncular olduğunu ilk idmanda hissettim. İvan Ergiç ile de çok basit oynadığı için onunla gol pozisyonlarına girmek çok basit oluyordu” diyerek Macar oyuncu Dzsudzsak ile sahada aynı dili konuştuğunu belirtti.

Bursasporluyuz.org

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu