Batalla ”Ben gelmeye hazırım”

Pablo Martin Batalla yeniden Bursaspor forması giyecek mi?

Bursaspor camiasında herkes bu sorunun yanıtı bekliyor. Arjantinli futbolcu halen ülkesinde tatilini geçirmekte. Bursaspor yönetimi de Pablo Martin Batalla’yı renklerine katmak istiyor.

Ancak edinilen bilgiler ve Pablo Martin Batalla’nın açıklamaları henüz somut bir adımın atılmadığını gösteriyor. Arjantinli futbolcu Türkiye’deki transfer hakkını elinde bulunduran eski tercümanı Volkan Çay aracılığıyla Bursaspor camiasına haber gönderdi. BEN DE ÇOK SEVİYORUM Konuyla ilgili sadece Bursa Hakimiyet’e açıklamada bulunan Volkan Çay, Pablo Martin Batalla’nın her zaman Bursaspor’a sıcak baktığını ve kendisini Bursa’da evinde gibi hissettiğini söyledi. Volkan Çay Batalla’nın Bursaspor taraftarına gönderdiği mesajı ise şu sözlerle ifade etti: “Bursaspor’da tekrar forma giymeyi her zaman isterim. Giderken sancılı bir süreç yaşanmıştı. Onlar geçmişte kaldı. Bursa’da ne kadar sevildiğimi biliyorum. Ben de taraftarımızı aynı duygularla seviyorum.  ANLAŞILSIN GERİSİ KOLAY “Ancak Bursaspor’a transferimde bir engel var. O da kulübümle olan sözleşmem. Mukavelem gereği bir sezon daha Çin’de kalmam gerekiyor. Bursasporlu yöneticilerin transfere profesyonelce yaklaşması ve öncelikle kulübümle konuşmaları lazım. Eğer iki kulüp anlaşmayı sağlarsa Bursaspor’a dönmem için engel kalkmış olacak. Bu konunun bu şekilde bilinmesini istiyorum.  Bursa’da unutulmaz günler geçirdim ve hâlâ o günlere ait arşivimdeki görüntüleri izliyorum” 

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı