Basketbol sezonu açılıyor

Kentimizin 7000 koltuk kapasiteli yeni salonunda Bursasporlular ve basketbolseverler büyük bir coşku yaşayacak. 

Nilüfer Belediyesi’nin sponsorluğunda gerçekleştirilecek etkinliklerde; Timsah Bando, Dansçı Kızlar, DJ & Ses & Işık Gösterileri, bayrak şovlar, devre arası sürpriz hediyeli yarışmalar ile eşsiz bir basketbol şöleni taraftarlarımızı bekliyor.

BİLETLER ÇARŞAMBA GÜNÜ SATIŞTA !

Müsabakanın biletleri 28 Ekim 2015 Çarşamba sabah:10:00’dan itibaren tüm Bursastore mağazalarımızdan, maç günü ise saat:13:00’dan itibaren Tofaş Spor Salonu gişelerinden satışa sunulacak.

Biletlerimizin fiyatları ise;

VIP: 25 TL

SAHA İÇİ TRİBÜN: 15 TL

ÜST TRİBÜN: 10 TL

SALONA ULAŞIM KOLAYLIĞI

Nilüfer Belediyesi tarafından Bursaray Esentepe ve Nilüfer İstasyonlarından Nilüfer Spor Salonu’na 31 Ekim 2015 Cumartesi günü 14:00’da başlamak üzere 30 dakika bir hareket edecek olan otobüsler ring yapacaktır.  KOMBİNE BİLET SATIŞLARIMIZ DEVAM EDİYOR

Sezon boyunca sürecek olan aktivitelerimizi yerinde izlemek istiyorsanız geç kalmadan kombine biletlerimizden satın alabilirsiniz.

VIP: 250 TL

SAHA İÇİ TRİBÜN: 150 TL

ÜST TRİBÜN: 90 TL

Kombinelerimizi tüm Bursastore mağazaları ve internet üzerinden http://www.bursaspor.org.tr/kombine adresi üzerinden satın alabilirsiniz.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu