Başkan Ali Ay’dan flaş açıklamalar!

Bursaspor Başkanı Ali Ay dün akşam telefonla katıldığı Olay TV’nin ekran klasiği Final’de çarpıcı açıklamalar yaptı. Kulübün mali tablosuyla ilgili bilgiler veren Ali Ay, “Temmuz ayına kadar 105 milyon TL para ödememiz gerekiyor. Bu ay sadece 19 milyon TL’lik bir rakam var. Zorlukların üstesinden gelmeye çalışıyoruz. Şunu iddialı bir şekilde söylüyorum. Ben eğer 2017 Haziran’da borcu yarılamazsam kongre kararı alabilirim. Bunu not alın” diye konuştu. Pahalı transferler yapmayacaklarının altını çizen Ali Ay şunları söyledi:

GAYRETLE ÇALIŞIYORUZ

Şimdiden biz futbolcu aramaya başladık. Taraftarımız benden çok pahalı transferler beklemesin. Ben böyle bir başkan değilim. Gelecek sezon için hem Hamza Hoca hem de takımda kalmasını isteyeceğimiz oyuncular ile ilgili çalışmalarımız var. Biz bir sene içinde projelerimizi gerçekleştirirsek Bursaspor rahatlayacak ama bundan sonra herkes yoğurdu üfleyerek yemeli. Kimse bizden bugün için şapkadan tavşan çıkarmamızı beklemesinler. Tüm yönetimimiz gayretle çalışıyor

Olay

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu