Baş “Zor bir maç bizi bekliyor”

Şemsettin Baş, geçtiğimiz hafta  54-73’lük skorla deplasmanda alınan Düzce Belediyespor galibiyeti değerlendirerek başladığı konuşmasında şu ifadelere yer verdi; “Çok iyi oynamadığımız bir maçı savunma yaparak kazandık. Çünkü hücumda başarılı olamadık. Çok üretken değildik. Kolay hücumları sayıya çeviremedik. Düzce takımını iyi savunma yaparak çok düşük skorda tutup, maçı kazandık. İlk 2 periyot dışında kolay bir maç oldu gibi görünüyor ama bence çok da kolay değildi. Çünkü Düzce çok ters bir takım. Kazandığımız için mutluyuz” dedi.

SAHAYA MÜCADELEMİZİ YANSITMALIYIZ

Cumartesi günü saat 19:00’da Atatürk Spor Salonu’nda lider Eskişehir Basket takımı ile oynayacakları maçta tribün desteğine çok ihtiyaçlarının olacağını belirten Baş, “Cumartesi günü lig lideri ve Federasyon Kupası’nı kazanan Eskişehir Basket takımı ile karşı karşıya geleceğiz. Rakibimizin tek hedefi var ve bir üst lige çıkabilmek.   Yatırımıyla, bütçesiyle ve oyuncu kadrosuyla iyi bir takımla oynayacağız. Zor bir maç bizi bekliyor. Bu tip maçları kazanmak istiyorsanız, sahaya %100’ünüzü vermek zorundasınız. Çünkü karşı takım hatayı affetmeyen tecrübeli bir takım. Hafta sonu kendi basketbolumuzu oynayıp mücadele kısmında savaşmak zorundayız. Bu önemli karşılaşmaya taraftarımızı bekliyoruz. Onlarla çok daha iyi oynuyoruz. Çok baskı yapıp maçı kazanmak istiyoruz” dedi. 

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu