Baş “Çocuklar çok istedi”

Maçın kırılma anlarında hakemlerin vermiş olduğu enterasan kararlarla Petkimspor’un yeniden maça tutunduğunu belirten Şemsettin Baş, sahada mücadele eden tüm oyuncularını tebrik etti.

Baş şu açıklamalarda bulundu;

Karşımızda ligin 13 maçında kaybetmemiş bir takım vardı. En iyi performans gösteren takımdı. Ligin teknik ekibi ve oyuncu kadrosu hedefleriyle çok önemli bir takımı yendik. Petkim takımının hedefi Süper Lig. Biz maçı istediğimiz şekilde getirdik. Maçın kopma noktalarında özellikle hakemlerin hayatımda hiç görmediğim kararlarını gördüm. Petkimspor’un maça dönmesini sağladılar. Biz maçı bırakmadık. Tekrardan farkı yakaladık. Özellikle onlara verdiğimiz hücum ribaundu sayısı çok fazlaydı. İlk devre 9 tane top kaybımız vardı. Topun değerini bilmemiz gerekiyordu. İkinci devre 2 tane top kaybı yaptık. Kırılma anlarında bugün şut performansımız çok iyi değildi. Çok iyi savunma yapan takıma karşı oynadık. Biz çok iyi takımımız. Önemli olan maçı kazanmaktı. Bugün çocuklar çok istedi. Ellerine sağlık. Bu galibiyet onların hakkı. Bu maçı istediler ve kendileri kazandılar. Helal olsun. Çok iyi çalışıyorlar. Çok iyi karakterli çocuklar var. Bu çocuklara helal olsun. Bu şartlarda ellerinden gelenin en iyisini yapıyorlar. Yüreklerine sağlık. Çok ama çok önemli iş yapıyorlar. Bütçemizi sizde biliyorsunuz. Bugün dördüncülüğe yükseldik. Bu takım inanılmaz işler başarıyor. Petkimspor’a bundan sonraki maçlarında başarılar diliyorum.”    

 

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu