Bağımsız Tüzük Platformu 1 yılını doldurdu..

"Bağımsız Tüzük Platformu" çalışmalarına başlayalı tam 1 yıl oldu.

Şablon çalışma ortaya çıktıktan sonra tabandan tavana 29 toplantı yaptık. 1 yaşına giren "Bağımsız Tüzük Platformu" 8.5 ayda olgunlaşan tüzük taslağı çalışmasını takip eden toplantılarda 150'nin üzerinde öneri aldı.

 Bağımsız Tüzük Platformu 1 yıllık çalışmasında 3 eski başkan – 14 eski yönetici & 11 dernekle birebir fikir alışverişi toplantıları yaptı. 

"Bağımsız Tüzük Platformu" çalışmalarına 1 Mart 2013'te başlamıştır ve rahmetli Yazıcı dahi durumdan haberdar edilmiştir. Çalışmalarımızdan Yazıcı gibi Körüstan da haberdar edilmiştir. Neticede yakın zamanda resmi bir Tüzük Kurulu da oluşturulmuştur.

Bizim çalışmamız geçmiş & mevcut yönetimlerden tamamen BAĞIMSIZ olarak çeşitli taraftar gruplarından katılımcılarla yürütülmektedir. 1 yılı geride bırakan "Bağımsız Bursaspor Tüzük Platformu" görüşmelerine devam edip çalışmalarını Taslak Revizyon toplantısıyla sürdürecek. Tabandan tavana doğru,katılımcı fikir alışverişi toplantılarıyla ilerleyen Taslak Çalışmamız taraftar tarafından hazırlanan İLK tüzük olacaktır.

 

BAĞIMSIZ Tüzük Platformu olarak paylaştığımız Taslak'la ilgili fikir alışverişi için dernek & topluluklar ile şimdiye kadar görüştüğümüz   ( Bursasporluyuz.net, Teksas.org, Bursasporum.com, Grup 16, Şadırvan, Bursaspor Taraftarlar Derneği, Gemlik Bursasporlular Derneği,  Radikal Teksas, Genç Bursasporlular Derneği, Maraton Platformu,  Bursiad Bursa )  ve yine toplantılarımıza katılan Bağımsız Bursaspor Kongre üyelerine teşekkür ederiz.

Ve ayrıca bizlere Tv Programlarına davetleri ile  destek veren Line TV Timsaha programı ve Olay TV Final yapımcılarına da teşekkür ederiz.

Tüm soru ve fikirleriniz  için  sitemiz http://tuzuk.org/ 

Bursasporluyuz.net

Bir yorum yazın

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu