B.Jimnastik maçında 2-0 galibiz

Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe Dün gerçekleştirdiği Timsah Arena ziyareti sonrası Olay medya'ya açıklamalar yaptı.

 

Altepe, 'Sezon başında sıfırdan kurulmuş bir takım olmasına rağmen gelecek adına ümit veriyor. Zaten çok yeni bir takımın 10 haftada aldığı 5 galibiyet bu gücü ortaya koyuyor. Şimdi Beşiktaş var. İnşallah o maçı kazacağız, hem de güzel bir futbol oynayarak. Skorboarda yazdığı gibi 2-0 galibiz. Ondan sonra da artık üst sıralara, yani hak ettiğimiz yerlere çıkacağız' dedi.

BU BİR OYUN

Yıllardır süren Bursaspor ile Beşiktaş taraftarları arasındaki gerginliğe de değinen Başkan Altepe, 'Keşke Beşiktaş maçına Timsah Arena'yı yetiştirebilseydik de burada oynansaydı ama olmadı. Stadımız artık TFF'nin yapacağı elektronik işlemlerden sonra açılacak. Yıllardır iki takım taraftarı arasında yaşanan gerginlik var. Sonuç ne olursa olsun biz Bursasporluyuz. Bu farkımızı ortaya koymamız lazım. Futbolcular yeşil sahalarda savaşmıyorlar, bu bir oyun. Biz Bursa olarak tüm takımları büyük bir misafir ağırlamak istiyoruz' diye konuştu.

 

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı