Ayrılık çanları

Ara transfer dönemi sona erdi fakat Bursaspor‘daki hareketlilik bitmiyor. Ciddi maliyeti bulunan ve katkı vermeyen isimlerle yollarını ayırmakta kararlı olan yeşil beyazlılar, Tom de Sutter ve Bakaye Traore‘nin menajeri Ali Bilecan‘ı bir kez daha Özlüce‘ye davet etti. Bu 2 ismi de göndermekte kararlı olan Ali Ay yönetiminin gözü kulağı ise son dönemlerde astronomik ücretler ödeyerek futbolcu transferi gerçekleştiren Çin ve Katar Ligi takımlarında. 

GİZLİ TEMASLAR

Bursaspor‘dan yıllık 1 yıllık Euro kazanan Tom de Sutter ve Bakaya Traore gitmesi için Teknik Direktör Hamza Hamzaoğlu‘da onay verdi. Menajer Ali Bilecan‘ın birkaç gün içersinde Bursa‘ya gelmesi beklenirken, kendisine bu konuda tebligat yapıldığı ve takımlarla temasa geçtiği öğrenildi. Yeşil beyazlı yönetimin ise bu transferlere bedelsiz olarak da izin verebileceği konuşuluyor.  

Sezon başında büyük umutlarla transfer edilen Balazs Dzsudzsak için de gizliden gizliye temaslar yapılıyor.  Son oynanan Amed Sportif maçında oyundan çıkarken tribünler tarafından da yuhalanan Macar kanat oyuncusuna da kulüp aranıyor. Yine Çin veya Katar’dan takım bulunması durumunda Dzsudzsak‘la da yollar ayrılacak.

Olay

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu