Avucunu yalarsın Fanatik!

İkinci başkanımız Haluk Özkıyıcı'nın Servet'i ne yapalım açıklamasına rağmen hala bu futbolcuyu öne sürüp futbolcularımızın aklını karıştıran Fanatik Gazetesine başka takımların yıldız futbolcularına piyasa yapmasını öneriyoruz.

 

Bursa'nın patronu İbrahim Yazıcı ikna edildi, Servet Çetin artı para karşılığında Volkan Şen'in Galatasaraylı olması için geri sayım başladı… Bursaspor’un yıldız futbolcusu Volkan Şen’in Galatasaray’a transferinde sıcak gelişmeler yaşanıyor. Yeşil-Beyazlılar’ın patronu İbrahim Yazıcı, daha önce yaptığı açıklamalarda takımının şampiyonluğa oynadığını ifade etmiş ve “Ben yıldız oyuncu alarak kadromu güçlendirmek isterken, en iyi futbolcularımı satmam” demişti. Ancak Galatasaray cephesinden gelen haberlere göre, İbrahim Yazıcı bu transfer için ikna oldu. Yazıcı’nın, teknik direktör Ertuğrul Sağlam’la görüştüğü ve başarılı çalıştırıcının, Volkan’ın gönderilmesine yeşil ışık yaktığı belirtildi. Bunun üzerine Bursaspor’la Galatasaray arasında pazarlıkların başladığı öğrenildi. Ertuğrul Sağlam’ın raporu doğrultusunda Yeşil-Beyazlılar’ın Cim Bom’dan Servet Çetin’i ve bir miktar para istediği öğrenildi. Tarafların büyük ölçüde anlaşmaya vardığı, Volkan Şen’in her an Sarı-Kırmızılı formayı giyebileceği ifade edildi.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu