Anadolu ateşi yaktı Süper Lig karıştı!

Galatasaray ve Trabzonspor maçında skandal kararlara imza atan hakeme tepki veren ve hakeme tepki olarak gösterdiği kırmızı kart sonucu oyun dışı kalan Salih Dursun‘a Bursaspor‘dan destek geldi. 

Tüm tv kanalları Bursaspor’un twitter hesabından yayınladığı mesajı tartışırken büyük bir kesim bu tutumu haklı buldu. Yeşil-beyazlı taraftarlar ise bu gece Anadolu olarak yakılan kıvılcımın büyüyerek haksızlığın karşısında durulmasını istiyor.

İŞTE OLAY MAÇIN YANSIMALARI

Maç sonu yaşanan gelişmelerde ise A Spor’a konuşan Erman Toroğlu şu sözleri söyledi: “Ne konuşayım? Nerdesiniz Kuddusi? Nerdesiniz? İyi dağıtıyor musunuz hakemleri? Deniz Ateş Bitnel bugün maçı resmen bir taraftan aldı öbür tarafa verdi. Sabri bütün maç boyu bıdı bıdı. Niye kart göstermiyorsun? Hep garibana mı gücünüz yetiyor? Ayıptır ya. Salih Dursun yılın hareketini yaptı. Helal olsun diyorum

Eski FIFA Kokartlı hakem ise son derece önemli bir iddiada bulundu.Ahmet Çakar, Galatasaray – Trabzonspor maçıyla ilgili olarak, “İnterpol göreve. Eğer bu maçta uluslararası bahis baronlarının parmağı yoksa ben de adam değilim” 

Rıdvan Dilmen ise “Maçı konuşmaya gerek yok. Teknik, taktik. Maalesef Trabzonspor’u bu gece bitirdiler. Özer’e verilen ikinci sarı kartın faul olmadığını gördüm. Aykut’u atmak için yer aradı hakem. Salih’in tepkisi insani bir tepki. Delirdi çocuk. Onun yerinde olsam ben de aynısını yapardım. Bakın şunu söylüyorum, Trabzonspor 3 Temmuz döneminde bile bu sezonki kadar mağdur olmamıştır. Trabzonspor’u bu sezon bitirdiler

SALİH DURSUN MAÇ SONU NE DEDİ?

Gecenin adamı olan Salih Dursun ise maç sonu “7 kişiye karşı 12 kişi oynamak adaletsizlikti. Kırmızı kartı rakibin 11 kişi kalması için hakeme gösterdim. Böyle bir şey olamaz” ifadelerini kullandı. 

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu