Altepe’den Birlik Çağrısı

Basın mensuplarıyla biraraya gelen Başkan Altepe, Bursaspor'daki güncel gelişmeleri değerlendirdi. Bursaspor'un şampiyon olduğu sene motivasyon, birlik ve beraberliğin zirvede olduğunu kaydeden Altepe, " Bursaspor'da biz her seçilen yönetime destek oluruz. Bu dönem sıkıntılı. Ama özellikle başarısızlık bekleyen gruplar var. Daha ilk Avrupa maçında 25.dakikada protestolar başladı. Yeni futbolcular ıslıklandı. Bu kimseye bir şey kazandırmaz. Biz Bursaspor'un iyi olması için destek oluyoruz. 2 hafta önce maçlar kazanılsaydı 5'inci olacaktık. Deplasmandan gelirken takım protesto ediliyor. Kadınlar da yönlendiriliyor. Onlar bile protesto ediyor. İşin ayarı iyice kaçtı" dedi.

"Şampiyonluk senesinde böyle değildi" diyen Altepe, sözlerini şöyle sürdürdü: "O zaman birlik beraberlik daha fazlaydı, Takım Kayseri'de yenildiğinde bile taraftar futbolcuları alkışladı. Hak ettiğimiz için şampiyon olduk. Motivasyon önemli. Alkışlarla şampiyon olduk. Şampiyonluk senesindeki birlik beraberlik ve havadan eser yok. Stad yeni sezona ulaşacak. Müteahhidin başında bekliyoruz. Hakedişlerini geciktirmeden ödüyoruz. Müteahhit firma sıkıntılı olduğu için gecikme yaşandı"

 

Bursada Bugün

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu