Ali Ay ile Erdoğan buluştu

Yeşil beyazlı camia bu kritik göreve kimin geleceğini merak ederken, geçtiğimiz günlerde Başkan Ali Ay, Olay Spor’a yaptığı açıklamada adaylardan birinin yeşil beyazlı forma altında büyük başarılar kazanan kaptan Ömer Erdoğan olduğunu açıklamıştı. Ve ikili arasındaki görüşme önceki gün Özlüce Tesislerinde gerçekleşti.

HEDEFLERİNDEN BAHSETTİ

Yapılan bu toplantıda Başkan Ali Ay’ın, Ömer Erdoğan’la fikir alışverişinde bulunduğu belirtildi. Kesin bir anlaşmanın çıkmadığı toplantıda kaptan Ömer‘in gerek ilerleyen süreçteki hedeflerinden gerekse Bursaspor‘dan ayrılırken yaşadığı ve şuan eleştirildiği olaylardan Başkan Ali Ay’ı bilgilendirdiği öğrenildi.

BAŞKAN’IN FİKİRLERİ OLUMLU

Şuan TFF 2.Lig‘de kümede kalma mücadelesi veren Tuzlaspor‘da yöneticilik tecrübesi de yaşayan Ömer Erdoğan için olumlu fikirlere sahip olan Başkan Ali Ay’ın ilerleyen süreçte konuyu daha da detaylandırarak kaptanla tekrar biraraya gelmesi bekleniyor. Bu arada kaptan Ömer Erdoğan‘ın hayallerinden birinin teknik direktörlük olduğu ve bu konuda da fikirlerini Başkana da söylediği ifade edildi.

Beytullah Süat

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu