Ali Ay, Efkan Âlâ’yı ağırladı

Adnan Batır / Bursa.com – Özlüce Tersisleri’ne gelen Efkan Âlâ’yı Bursaspor Kulübü Başkanı Ali Ay ve Bursaspor Kulübü Yönetim Kurulu Üyeleri karşıladı.

Tesislerde bulunan  kış bahçesine geçen heyet ve yönetim kurulu üyeleri burada kısa bir sohbet etti. Daha sonra basın mensuplarına görüntü verilirken Bursaspor Kulübü Başkanı Ali Ay, Efkan Âlâ’nın ziyerinden duyduğu mutluluğu dile getirdi.

Başkan Ali Ay konuşmasında “Sayın Efkan Âlâ bakanlığı döneminde bizlere çok yardımcı oldu. Aset ile olan sorunumuzun çözülmesinde bakanımızın çok büyük katkısı oldu. Dün kendisi ile Ziraat Bankası için de bir görüşme gerçekleştirdik. İnşallah gelecek hafta kredi konusu da çözüme kavuşacak. İnşallah da bizim istediğimiz şartlarda olacak. Ben kendisine çok teşekkür ediyorum. Biliyorsunuz ki Bursaspor, Bursa’nın, 3 Milyonluk şehrin bir markası. Bakanlarımız ve millet vekillerimiz Bursaspor için çok uğraş veriyorlar. Ben daha da fazla uğraş verilmesini istiyorum. Neticede Bursaspor hepimizin kulübü ve borçlarımızın tamamının bitirilmesi lazım,  biz faizsiz bir Bursaspor için uğraş veriyoruz. Sayın bakanımızın katkıları da çok fazla kendisine teşekkür ediyorum.” dedi.

Efkan Âlâ ise Başkan Ali Ay’a teşekkür ederken açıklamalarında “Ali Ay Başkanımıza teşekkür ediyor ve başarılar diliyorum. Bursaspor Kulübü spor camiasında önemli bir marka ve yüz akı birkaç takımımızdan birisi. Başarılarıyla gündeme gelmiş bir kulübümüz ve başkanımız da problemli bir zamanda göreve geldi. Görev aldı, sorumluluk üstlendi. Bize düşen de tüm kardeşlerimiz ile birlikte Bursaspor’a yardımcı olmaktır. Bursaspor kolay elde edilebilecek bir değer değil. Bursalı hemşerilerimiz de Bursaspor’u çok seviyor. Bursa’da önemli bir tamamlayıcısı olarak görülüyor. Bizlerde katkıda bulunmak istiyoruz. Elimizden gelenin fazlasını Bursaspor’a için katkı vermek için harcarız.” İfadelerini kullandı.

Başkan Ali Ay daha sonra Efkan Âlâ’ya Bursaspor rozeti ve atkısı ile çeşitli hediyeler sundu. Daha sonra heyet tesislerde öğle yemeğinde görüşmelerine devam etti.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu